Zpěvák Bon Jovi je stále ženatý se svou středoškolskou láskou a jsou spolu 28 let. Jaké je jejich tajemství tak dlouhého manželství?


Po třech divokých desetiletích slávy Jon Bon Jovi prozradil vše o svém životě na cestách ao tom, jak on s manželka Dorotheou udržují svou lásku vždy takovou silnou.

Navzdory desetiletím v centru pozornosti se mu podařilo chránit své soukromí.     ,,Nevím kdo je ten chlap, “ odpověděl po tom, co jsem se zeptala na rockovou hvězdu v kožené bundě, za kterou ho všichni pokládají.

Kdo je opravdu ta hvězda o níž lidé vědí velmi málo? Je to oddaný rodinně založený muž z městečka New Jersey. Tovšetko díky stále přítomné ženě jeho života, díky lásce ze střední školy, milované manželce. Jejich vztah trvá již 27 let. Jméno této jedinečné osoby je Dorothea Hurley Bongiovi .

babskekeketi-570x428

,, Je jako lepidlo, “ říká Bon Jovi (54) o své ženě a matce svých čtyř dětí. ,, Já jsem bláznivý vizionář se všemi druhy snů, které létají a jsou rozděleny. Ona je jako lepidlo, které mě následuje a dává mé sny dohromady. „

 

 
To neznamená, že manželství bylo vždy snadné. Pár se poprvé setkal na Sayrevillskej War Memorial High School ve svém rodném městě New Jersey. V roce 1989, na vrcholu úspěchu odešli do Las Vegas a tam se vzali.

smradiste--768x508

Bon Jovi v minulosti řekl, že není svatý a jako všichni ve svých manželstvích, i on má svůj podíl na některých hádkách. Ale v celé dosavadní společné historii Dorothee, která je známá svou silnou vůlí, říká: ,, Vždy se snažíme o to, aby nám to klapalo. “ Pokud jde o to, jak se cítí kvůli hromadě ženských fanoušků: ,, Myslím, že je to skvělé, že milují hudbu, „ řekla.

Její manžel se nyní připravuje na další turné věnované čtrnáctý studiového alba jeho kapely. Jmenuje se: Tento dům není na prodej. ,, Obvykle stojím na boku a sleduji jeho vystoupení, “ říká Dorothea.

bonjovi4-768x516

 

 
Další věc, která spojuje pár, je společná láska, která pomáhá druhým. V roce 2006 spustili spolu s Jon Bon Jovim nadaci, která postavila 500 dostupných bytových jednotek pro chudé. Otevřeli také dvě restaurace Soul Kitchen, které spojují platících zákazníků a ty, kteří potřebují teplé jídlo. ,, Jsme šťastní, “ říká Dorothea, která snila o takovém jedinečném konceptu duše už dlouho.

Co se týče jejich filantropie, Bon Jovi žertuje: ,, Moje žena dělá všechnu práci a já jí dávám peníze haha. „Ale ve skutečnosti jsou neuvěřitelně synchronizování.

,, Nějak to funguje, „říká Dorothea o tom, jak úspěšně vyvážily lásku, rodinu a slávu během celých těchto let.

dffd-768x512