Zničte vaše mateřská znaménka, bradavice, černé tečky, kožní značky a stařecké skvrny ZCELA PŘIROZENĚ


Kožní problémy jsou velmi časté u téměř každého. Naše pokožka je velmi citlivá a může být poškozena bradavicemi, ucpanými póry či lidově zvanými pučiakmi. Tyto změny jsou většinou způsobeny hormonální nevyrovnaností či změnou životního stylu, popřípadě nezdravým životním stylem (tučná jídla, apod.).

Mnoho lidí namísto kupování drahých kosmetických produktů raději sáhli po přírodní ověřené metodě která z jejich pokožky udělá zdravou, čistou a zářící. Nebezpečné chemikálie obsažené v komerčních produktech jsou asi největším důvodem proč nekupovat takové přípravky. Nyní vám ukážeme jak se zbavit těchto problémů přírodně a efektivně!

1. Mateřská znaménka
Ty se mohou objevit v jakémkoliv věku. Jsou to prakticky skupinky pigmentace kůže zvané melanocyty, vznikají kvůli genetice či vystavení na slunci.

Čistý česnek či extrakt z něj je skvělý v odstraňování bradavice, před aplikováním si ochraňte kůži kolem, ať už páskou nebo vazelínou. Následně tento extrakt aplikujte, nebo censak přitlačte. Obvazujte danou oblast, opakujte proceduru každý den.

Dále můžete použít směs jedlé sody a ricinového oleje, nebo jablečný ocet.

2. Bradavice

Bradavice můžete odstranit třením banánové slupky o bradavici každou noc. Proceduru opakujte během 2 týdnů a bradavice pomalu ale jistě zmizí. Můžete vyzkoušet i čistý surový med či jablečný ocet.

3. Černé tečky

Je možné je odstranit za pomoci citrónové šťávy, namočte do ní vatovou kuličku a třete s ní černé tečky dvakrát do dne. Můžete použít také aloe vera či cibuli.

Pokud chcete přeskočit vlastní tvorbu, můžete rovnou zkusit masku z přírodní výroby na webu ČERNÁ MASKA (klikněte) která po sloupnutí vytáhne všechny tečky jako lepidlo!

4. Ucpané póry

Způsobené nahromaděným mastnoty na kůži. Udělejte pastu z cukru a citrónu, namočte do ní organickou bavlněný hadřík a začněte ní třít oblast s ubchanými póry, pohyb musí být kruhovitý. Následně si obličej opláchněte teplou vodou.