Známý o Vás prozradí jak se chováte, když jste opravdu naštvaná/ý.


Jste naštvaná / ý? Vaše znamení o vás prozradí jak se chováte a co by měli udělat vaši blízcí aby vás uklidnili.

Beran

Beran může být impulzivní a výbušný, takže pokud se rozzlobí, stane se tak opravdu rychle. Ovlivní to i jeho náladu a to dokonce na delší dobu. Beran může být náchylný na výbuchy hněvu a proto je vhodné mu dát prostor na uklidnění. Ocení to.

Býk

Býk je známý svou tvrdohlavostí. Pokud je rozrušený, může se zdát, že slova druhých jsou jako házení hrachu o zeď. Býci jsou nekompromisní a v špatné náladě se nemusí chovat dobře ani k druhým. Jejich hněv může trvat několik hodin ale i dní a je často nepředvídatelný.

Blíženci

Blíženci váhají v každé situaci a pokud je to právě během toho, co mají vztek, mohou být jejich odpovědi vyhýbavé. Podle nálady mají lidé narození v tomto znamení tiché dny, ale i takové, kdy se na jiných vykřičí. Lidé v jejich okolí by měli být připraveni na obě verze.

Rak

Pokud má Rak špatný den, vlnu hněvu pocítí i jiní. Nezáleží na tom, zda je zraněn nebo pouze naštvaný. Nepodceňujte jeho pesimistický charakter. Rak možná nebude chtít nic napravovat. Podle něj to nemá smysl.

Lev

Lev může být během hněvu velmi egocentrický a arogantní. Ve svém jednání nevidí nic špatného. Lev dokáže být velmi zlostný. Jeho hněv může zlepšit polibek a řešení situace.

 

 

Panna

Panna si velmi nevěří, což způsobuje skutečnost, že je velmi kritická a trápí ji každá malá hádka. Máte dočinění s osobou, která udržuje své emoce na uzdě nebo jejich až velmi prožívá.

Váhy

Váhy nemají rádi hádky, takže se jich brání jako čert kříže. Mohou dlouho skrývat uražený namísto řešení situace, což Molz být velmi iritující. Váhy jsou nerozhodné ve svých pocitech, tedy v jedné sekundě chtějí mluvit o všem a ve druhé už ne.

Štír

Štír potlačuje svůj hněv a později se mu to vymstí. Štír je vášnivý v lásce i ve válce, očekávejte tedy extrémně intenzivní výbuchy hněvu. Může být tehdy skoupý na slovo, proto ho raději nechte samotě aby se uklidní. Štír má sarkastické komentáře a nejednou jimi zraní.

Střelec

Střelec chce vysvětlení, pouze pokud je velmi rozzlobený. Má tendenci ztratit zábrany. Jeho slova mají velkou váhu. U jiných to může vzbudit pocit nejistoty.

Kozoroh

Kozoroh má v sobě hodně mírumilovných vlastností, pokud se však ocitne v těžké nebo stresové situaci, je nelítostný a ochranářských. Pokud se Kozoroh rozzlobí, bude dělat 2 věci: říkat, že není špatný i když je a přestane komunikovat.

Vodnář

Vodnář nesnáší být ovlivněn emocemi, protože je nerad oslabený. Raději nemluví o tom, co ho rozzlobilo. Vodnář ma tendenci udržet hněv hluboko uvnitř a netrápit se. V takové situaci je mu jedno jak se cítíte a raději myslí na sebe.

Ryby

Namísto hněvu bývají Ryby depresivní. Často se nad sebou rozčilují, což značí, že mají tendenci na projevování smutku. Ryby jsou velmi emocionální. Cítí se zklamaní, pokud je někdo rozzlobí, protože jiným velmi věří.

-986012_w1020h450c1cx489cy249