ZNÁMÝ LÉKAŘ NÁM ŘEKL, jak léčit diskopatii BEZ LÉKŮ A OPERACE. Cvičení na páteř


Léčení diskopatie bez léků a operace: cvičení na páteř podle Shamila Alyautdinova.

S frází „diskopatie“ se nesetkáváme každý den. Abychom pochopili, co toto slovo znamená, musíme se podívat do anatomie. Meziobratlové ploténky jsou malé polštářky mezi obratli, od nich závisí mobilita, pružnost a pevnost páteře.

doktor-pater1

 

 
Diskopatie je poškození meziobratlové ploténky / disku. Disk je fibrózní těleso tvořené hlavně z kolagenových vláken. Jádro disku je tekuté, protože ho tvoří částice schopné navázat na sebe poměrně velký objem vody.

 

Přes mezeru vytéká z jádra tekutina, která svírá nervy míchy. Samotná plotýnka pod tlakem vytváří tzv. Balónek, který vyčnívá z páteře. Takto vzniká v těle diskopatie.

doktor-pater2

 

 
Shamil Alyautdinov jako 30-letý čelil této vážné nemoci, ale nevzdával se a začal se věnovat svému zdraví. Tak zformuloval komplex cvičení, které tak říkajíc ho postavili na nohy (ačkoli ho lékaři považovali za invalidu).

doktor-pater3

Cvičení pro záda a páteř

 
Diskopatie se nevyznačuje pouze bolestí v zádech, ale doprovází ji celá řada dalších symptomů, které bychom si mysleli, že s tím vůbec nesouvisí: bolest hlavy, problémy se žaludkem, ledvinami, s játry.

doktor-pater4

 

 
Pruh lze odstranit dvěma způsoby: chirurgicky nebo speciálním cvičením. Po podrobném studiu páteře a příčiny způsobující diskopatie. Shamil si vybral druhou možnost.

doktor-pater5

Prohlédněte si video, ve kterém známý náboženský činitel hovoří o jeho uzdravení a ukazuje cvičení na léčení diskopatie.

 Nutno říci, že tyto cviky jsou individuální, proto před zahájením cvičení je třeba se poradit s lékařem.

Poděl se s článkem, možná tím někomu pomůžeš.