Úvod ZDRAVÍ Rady Znaky, které nepřehlížejte! Vaše tělo totiž může žádat o pomoc a vy...

Znaky, které nepřehlížejte! Vaše tělo totiž může žádat o pomoc a vy byste měli rychle udělat důležitá rozhodnutí.


Naše lidské tělo je stoprocentně jedno z nejkomplexnějších systémů na této plantetě. V našich orgánech se objevují miliony procesů, které musí stoprocentně fungovat, aby naše tělo bylo schopno pracovat na plné obrátky.

Pokud jsou tyto procesy z nějakého důvodu narušeny, nebudou tak orgány schopné svou práci správně a navíc tělo odešle varovné signály, které musí být co nejrychleji zpozorované a řešeny, abychom předešli určitým problémům.

V tomto článku najdete několik signálů, které byste neměli přehlížet, ale naopak je začít řešit.

Obecně lidi ignorují mnoho z těchto signálů, které mohou být velmi škodlivé pro naše tělo a celkově zdraví. Pokud tyto příznaky nebudeme řešit, můžeme se dostat do potíží s mnoha onemocněními.

Popraskaná a suchá kůže na loktech a rukou

Pokud máte opravdu suché lokty, že vám dokonce praská kůže, můžete mít vážné problémy s nedostatkem vitamínu A. Chcete-li zvýšit množství tohoto vitamínu, měli byste do své stravy zahrnout citrusové plody (pomeranč, grep).


Krvácení dásní

Pokud vaše dásně krvácí, máte jistě problém a nedostatkem vitaminem s vitaminem C.
Začněte tedy více konzumovat citróny, česnek.

Suchá kůže

Suché póry a kůže jsou spojeny s nedostatkem vitaminu E. Tento konkrétní vitamin najdete v doplňcích stravy jako rybí olej, ořechové produkty a některé vegetarianské oleje.


Lámání a prskání nehtů a vlasů

Znamení, které může být spojeno s nedostatkem vitaminu D. Většinou tento vitamin doplníme tak, že se budeme vystavovat vice sluníčku, ale také když budeme jíst více klíčků, mrkví, luštenin nebo pít více mléka.

Úzkost, nespavost bolest kloubů

Všechny tyto příznaky naznačují nedostatek hořčíku a draslíku ve vašem těle. Pokud chcete zvýšit hladinu draslíku, začněte konzumovat více zeleniny. Hořčík zas naleznete ve vlašských ořechách, slunečnicových semínkách. Nezkazíte nic ani tím, že budete konzumovat více jablek, řepy nebo meruněk.


 

Chuť na sladké

Pokud máte často chuť na sladké, může to být ukazatel toho, že jste stresově vyčerpání. V tomto případě buňky potřebují více glukózy, aby mohly produkovat dostatečný výkon a udržet správné fungování těla.

Touha po slaném

Pokud máte často velké chuti na slané jídlo, může to být známka bakteriálního onemocnění v těle. Nejčastěji v urinálních oblastech těla.

 
loading...

Kam dál?