Víš jak změnit krabici na úložný prostor? Řekneme ti jak na to! Návod


Také rádi vytváříte něco nového a hezkého? Pak jste na správném místě. Někteří lidé si rádi mění nebo předělávají místnost pravidělně tam, kde tráví většinu času. Aby se přece cítili co nejlépe a zlepšovali úložné prostory, aby vše našli rychle a mělo by to mít své vhodné místo.

Nejúspěšnější je spojit tři věci v jedno, vytvořit něco kreativní co vypadá na pohled perfektně a jeho cena je poměrně levná. Pokud ještě hledáte, kde najít takový nápad, tak dnes nemusíte hledat. Přinášíme vám krásný úložný box a s ním si pěkně zkrášlíte svůj kout v domácnosti.

Co potřebujete?

lepící pistoli a tyčinky lepidla
nůžky
krabici
jutový provázek, který by měl být trošku hrubší, jak vidíte na obrázku. Postačí jedno přadénko ale pro jistotu si kupte dvě.

Postup

1. Opatrně si odstřihněte boky z krabice.

uloznybox1

 

 
uloznybox2

2. Vezměte si horké lepidlo a oblepujte krabici s jutovým provázkem, dokud nebude celá překryta.

uloznybox3

uloznybox5

 

 
3. Pokud se vám nechce šít potah, tak vystřihněte z bílé látky (nebo jaké chcete) dvě pásy. Jeden přilepíte po délce krabice a druhý po té šířce – tak aby se na dně překryta. Chcete-li zabránit tomu, aby po čase se látka nezačala znehodnocovat, tak její okraje před lepením ohněte (1 centimetr a půl z každé strany) slepte lepidlem na látku nebo sešitu.

uloznybox4

uloznybox6