Úvod RADY A TIPY Do života Zkuste si zabalit bolestivé místo do alobalu. To, co se stane již...

Zkuste si zabalit bolestivé místo do alobalu. To, co se stane již po 1 hodině, překvapuje i lékaře


Zřejmě se u každého v kuchyni najde alobal. Obvykle ho používáme právě u potravin a vaření. Co když ale díky němu můžete zlepšit svůj zdravotní stav? Pomáhá při bolesti, nachlazení a dokonce i při nespavosti. V dnešním článku se dočtete, že alobal může být užitečný nejen v kuchyni.

Léčba alobalem se praktikuje běžně například v Číně, kde se alobal přikládá na body, které odpovídají různým orgánům v těle. Jedná se o poměrně levný způsob, kdy můžete odstranit bolest kloubů, a to zcela bez léků a za docela krátký čas.

alobal2

 

 
Podrobný popis léčby alobalem popsal doktor, psychoterapeut Wilhelm Reich. Tím, že přiložíte alobal na bolavé místo, aktivuje se tzv energetický meridián, což má pozitivní vliv na postižený orgán a bolest zmizí.

Jak na to? Odstřihněte potřebný kus alobalu a lesklou stranou ho přiložte na bolavé místo. Celé to zafixujte obvazem. Do hodiny by měla být bolest pryč a vy můžete alobal odstranit. Mnozí lidé, kteří trpěli bolestí kloubů vlivům počasí, si neumí tuto metodu vynachválit.

alobal1

 

 
Jak jsem již zmiňovala, alobal vám může pomoci i při bolesti krku. Stačí, když si obalíte chodidla v alobalu a necháte je zabalené alespoň hodinu, přičemž se nedoporučuje nechávat ho déle. Nohy pak potřebují dýchat.

Pokud se chcete zbavit únavy, vytvořte si z alobalu proužky, které nejprve umístíte na pár hodin do mrazáku. Pak si proužky přiložte na obličej, na oblast líc a očních víček. Únava bude za pár minut pryč.

alobal3

Docela užitečné triky, nemyslíte? Léčení pomocí hliníkové fólie má bohatou historii a jedná se o vcelku populární metodu, jak se zbavit různých zdravotních problémů. Pokud si však myslíte, že to na vás fungovat nebude, stále můžete alobal využívat mimo kuchyně. Dají se pomocí něj vytvářet například nádherné kadeře či vlnky na vlasech, případně pomocí alobalu a vatových tamponů namočených v odlakovači odlákat gelové laky na nehty.
loading...

Kam dál?