Úvod ZDRAVÍ Rady Zjistěte díky barvě svých očí, jako povahu máte.

Zjistěte díky barvě svých očí, jako povahu máte.


Jak pravdivé je moudro „Oko do duše okno.“ Sami znáte situace, kdy např. neříkáte pravdu a díváte se přitom úplně jinam, než na toho, s kým hovoříte. Nebo se stydíte, jste nervózní a těkáte očima všude možně. Věděli jste však, že barva očí dokáže určit váš charakter?

Vědci na celém světě provádějí studie zaměřené na odhalení lidského charakteru. Existuje mnoho metod a testů, které dokonale zjistí tajemství mysli. Povaha člověka je velice složitá a často i daná osoba o sobě spoustu věcí netuší.

Nečekané situace, které se mohou stát každému z nás, tak mohou vyvolat reakce, o nichž jsme dosud nevěděli. V dnešním článku vám nabízíme jednu z možností, jak lépe poznat sami sebe. Je to velice jednoduché, stačí se podívat do zrcadla a přesně určit barvu svých očí. Podle vědců ze jedné švédské univerzity má barva očí přímou spojitost s osobními rysy. Pojďte se tedy podívat do naší galerie, co o vás prozradí ty vaše.

Modré očiTato barva očí je podle výzkumů nejvíce žádaná. Lidé, kteří ji mají, jsou charakterizování jako opatrní, plaší a neprůbojní. Často ustoupí ostatním, i když vědí, že právě jejich názor je ten pravý. Bylo vědecky dokázáno, že modrooké ženy nejlépe snášejí porodní bolesti.

Šedé oči

Tato méně obvyklá barva je odstínem modré. Lidé s „ocelovým pohledem“ jsou neústupní, cílevědomí, tvrdošíjní a bohužel někdy i citově chladní. Bývají také kreativní, nápadití, a přestože jim chybí smysl pro humor, oplývají rozpustilostí, temperamentem a racionálním myšlením.

Oříškové oči

Tento jemný hnědý odstín charakterizuje milého, nekonfliktního člověka, který má však pro okolí jednu malinkatou vadu; je upřímný a pravdu se nebojí říct nahlas. Jejich nositelé jsou věrní, nezávislí a neumějí lhát.

Tmavě hnědé očiTento odstín mají vysoce inteligentní lidé s vůdcovskými sklony. Mají vysoké sebevědomí, často si jdou bez ohledu za svým cílem, i když je ostatními považován za nemožný. Díky tomu mají bezmeznou důvěru lidí, s nimiž pracují. Tito lidé nemají kladný vztah k alkoholu a hodně se zajímají o sport.

Zelené oči

Krásná barva ukazující na člověka, který má sexappeal. Jejich nositel je svůdný, atraktivní a také vášnivý. Lásku umějí dávat, ale potřebují jí i hodně dostávat. Mohou být pomstychtiví a nepředvídatelní.

Tak co, jak tyto vědecké charakteristiky sedí na vás? Napište nám to do komentáře. Nezapomeňte sdílet s vašimi přáteli, aby se i oni o sobě dověděli něco nového.
loading...

Kam dál?