Zeptali jsme se Romské věštkyně na rok 2018 co nás čeká: Takový rok bude pro jednotlivá znamení! Hodně z nich zjistí nečekané věci


Rok 2017 byl ve znamení Ohnivého kohouta. Teď přichází čas střídání. Rok 2018 bude pod Červeným psem. Symbol psa ukazuje neskonalou oddanost a neutrálnost a objektivitu.

Beran:
Beranem bude dopřáno při jakýchkoliv počátcích. To znamená, že vám bude dopřáno při uzavírání nových obchodů, kontraktů nebo iv osobním životě jako ve vztahu a v manželství. Přestanete zbrkle jednat a raději si rozmyslíte věci. Vaše energie bude poháněna správnou cestou. Je důležité, abyste více času věnovali sobě, poznávali nové země, to vám může přinést nové známosti do života.

Blíženci:
V roce 2018 budete mít přesně vytyčený směr, kterým budete chtít jít a rozumně se k tomu postavíte. Oproti minulému roku a se vaše smýšlení změní a budete mít chaos. Ale nemusíte se vůbec trápit, protože rok Psa vám přinese množství kladných výsledků. Zkuste něco, co by vám předtím nepřišlo ani na um. Je dost možné, že si vytvoříte vlastní podnik, který vám zajistí dobrý příjem financí.


Lev:
Lev přitahuje pozornost a to nebude jinak ani v roce 2018. Na začátku roku se jim bude dařit, což zapříčinit zbytečně velké ego. To může zapříčinit, že skutečnost bude pro nic zkreslená a to může vést k zradě a úbytku. Třeba mít chladnou hlavu a vždy si dobře promyslet další krok.

Býk:
Rok 2018 by se dal v tomto znamení vystihnout slovem rodina. Pes jen přispěje k dobrým vztahům v rodině. Konečně budete mít čas na to, abyste práci dali bokem a užil si chvíle v kruhu nejbližších. Přijdou nabídky, které vás jistě zaujmou, proto nečekejte a vezměte je, hvězdy jsou vám nakloněny.


POKRAČOVÁNÍ NA DALŠÍ STRÁNCE ➔