Úvod KRÁSA A MÓDA Ženy POZOR! Celý život používáme špatné hygienické vložky, tady je návod jak...

Ženy POZOR! Celý život používáme špatné hygienické vložky, tady je návod jak je používat správně


Nebojte se, stačí dodržovat základen pravidla a vyhnete se všem nehodám. V tomto článku se dozvíte, jak na to.

Vyberte si správný tvar, Tloušťka a absorpční schopnost vložky. Na TÉTO planetě žije asi 3.5 miliard žen, takže se nebojte, že byste v nepřeberné množství vložek nenašla nějaké, které vám budou vyhovovat. Zde jsou základen parametry, podle kterých se budete rozhodovat:

Tloušťka: Čím slabší menstruace máte, tým tenčí vložku budete potřebovat. V posledních letech mají vložky stále lepší absorpční schopnosti, takže i tenké vložky nasaje spoustu tekutiny. Tenčí vložky jsou pohodlnější – u některých Můžete i zapomenout, že je máte!
Absorpční schopnost: Podívejte se na obal vložek a zjistěte, na jakou menstruace jsou určeny (lehká, střední, silná). Podle toho si vyberte vložky, které vám budou vyhovovat.

Tvar: Existuje Několik Různí tvarů spodního prádla, takže existují i ​​různé tvary vložek. Mezi základen tvarů patří vložky pro běžné kalhotky, vložky pro tanga a vložky na noc. Noční vložky jsou delší a mají lepší savost. Nikdy si neberte běžnou vložku s tanga kalhotkami – Můžete to zkusit, ale Pokud vložky teprve začínáte používat, držte se těch obyčejných.
Styl: V obchodě seženete vložky s křidélky a vložky bez křidélek. Křidélka jsou lepivé boční části vložky, které přilepil ke spodního prádlu. Zabraňují tomu, aby se vložka na spodním prádle posouvala. POkud nemáte extrémně citlivou pleť, Měla byste v každém případě používat vložky s křidélky.
Nekupujte si navoněné vložky, Zejména POkud máte citlivou pleť. Mohly by vám podráždit jemnou pleť v rozkroku.

 

 
Existují takové tzv. intimky, ale ty nemají s vložkami moc společnýho. Používejte je v době, kdy si myslíte, že vám začne menstruace, nebe ke konci menstruace – tedy pouze v době, kdy máte menstruaci skutečně velmi slabou.
Posaďte se. Většina dívek si mění vložky na toaletě, ale někdy je nutné to přiznávají s prázdným močovým měchýřem. Jděte na toaletu, omyjte si ruce a dřep si. Vložka se vám bohužel nepřenese do kalhotek kouzlem, ale vědci na tom neúnavné pracují.

Je nejlepší si sednout a spustit si kalhotky ke kolenům. Můžete i stát, ale musíte Mít vše na dosah ruky.
loading...

Kam dál?