Ženy narozené v těchto znameních vědí jak nejvíc učarovat muže nebo ho naopak odpudit


Každý z nás zná ženy, na které se jiný výraz než mrchy ani nehodí. Dříve toto slovo označovalo ženu, která byla vypočítavá, bezohledná a šlo jí jen o její zájmy.

V dnešní době taková „mrcha“ vypadá trošku jinak. Dnes oplývá sebejistotou, hrdostí a nezná slitování. Zvláštní je, že podle dlouhodobého pozorování vědci zjistili, že muži takový typ žen oblibě ale současně k ním mají i odpor.

Nikdy nevíte, co z toho vzejde, zda to bude hop nebo trop. Jejich specifičnost záleží od data narození a 5 typů těchto znamení jsou právě „mrchy“.

Lev:
Není nikdo lepší, šikovnější, chytřejší než ony. Všechno chtějí mít tip – top. Kladou si vysoké nároky na manžele, jejich děti musí být lepší než ostatní, okázalý večírky a vysoký plat, to je pro ně velmi důležité. Jdou si za tím stůj co stůj, dokud to nedosáhnou. Slovo nedá se, není pro ně odpověď. Vše mají promyšlené. Mají řešení na všechny problémy.


štír:
Štír přesně ví kde přitlačit, aby vás to zabolelo. Vyhlédne si vaše křehké citlivé místo a zaútočí. Ubrousek si před ústa rozhodně neklade a když vám chce něco říct, tak rovnou do očí. Urážky v její podobě působí sofistikovaně až se nezdá, že vás uráží. Dobře si naplánují čas na útok, jsou velmi mazané a nikdy nevíte co od nich máte čekat. Nejhorší situace může nastat tehdy, pokud jste Šťírky urazili nebo okašľali. Nezapomíná a odměňuje se všem.

Vodnář:
Za pěknou tvářičku, pekelný plán. Přesně tato slova vystihují Vodnářky. Drby a uštěpačné poznámky živí její život. Nezkoušejte jejich naštvat, protože pak zažijete pořádnou „show“. Pokud je situace klidná, pak i ženy v tomto znamení jsou usmát sluníčka.POKRAČOVÁNÍ O ZNAMENÍCH NA DALŠÍ STRÁNCE ➔1
2