Ženy, které jsou delší dobu single, skončí nakonec jako ty nejšťastnější


Proč jsou nezadané dívky nejšťastnější? Možná byly nezadané během celé střední školy a nejsou zvyklé být něčí partnerkou. Možná měly několik známostí, do doby kdy je opustily jejich ex, ale nikdy nešlo o nic vážného.

Možná se rozhodly si udělat přestávku od randění pro své vlastní dobro, nebo prostě skončily samy, i přesto, co chtěly předtím.

Ať tak nebo onak, dívky, které dlouhou dobu nemají žádný vztah, nakonec skončí jako ty nejšťastnější ženy ze všech. Ptáte se proč? Zde je jednoduchá odpověď.

Skončí nejšťastnější, protože se naučily být spokojené samy se sebou. Jsou schopné klidně spát, jít nakupovat oblečení nebo si uvařit nějaké jídlo, aniž by se cítily nepříjemně, že nemají nikoho, s kým by se o to podělily. Už dávno přijaly fakt, že ony samy jsou pro sebe to nejcennější.


Skončí nejšťastnější, protože mají čas zaměřit se na sebe a někdy jednat „sobecky“ – jen aby zjistily, co je pro ně nejlepší. Zůstávají v kontaktu se svými přáteli, namísto toho, aby od nich odešly. Jdou si za svými sny, místo toho, aby od nich utíkaly. Jsou vášnivé a nikdo je nedokáže zastavit.

POKRAČOVÁNÍ O TOMHLE NA DALŠÍ STRÁNCE ➔