Ženy dejte si POZOR! Celý život používáte špatně hygienické vložky, tady máte doporučení jak je používat správně


Nebojte se, stačí dodržovat základní hygienická pravidla a vyhnete se všem možným zdravotním následkům a nehádm.

Vyberte si správný tvar, tloušťku a absorpční schopnost vložky. Na této planetě žije asi 3.5 miliardy žen, takže se nebojte, že byste v nepřeberné množství vložek nenašla nějaké, které vám budou vyhovovat. Zde jsou základní parametry, podle kterých se budete rozhodovat:

Tloušťka: Čím slabší menstruace máte, tým tenčí vložku budete potřebovat. V posledních letech mají vložky stále lepší absorpční schopnosti, takže i tenké vložky nasaje spoustu tekutiny. Tenčí vložky jsou pohodlnější – u některých Můžete i zapomenout, že je máte!
Absorpční schopnost: Podívejte se na obal vložek a zjistěte, na jakou menstruace jsou určeny (lehká, střední, silná). Podle toho si vyberte vložky, které vám budou vyhovovat.


Tvar: Existuje několik různých tvarů spodního prádla, takže existují i ​​různé tvary vložek. Mezi základní tvary patří vložky pro běžné kalhotky, vložky pro tanga a vložky na noc. Noční vložky jsou delší a mají lepší savost. Nikdy si neberte běžnou vložku s tanga kalhotkami – Můžete to zkusit, ale Pokud vložky teprve začínáte používat, držte se těch obyčejných.
Styl: V obchodě seženete vložky s křidélky a vložky bez křidélek. Křidélka jsou lepivé boční části vložky, které přilepil ke spodního prádlu.

Zabraňují tomu, aby se vložka na spodním prádle posouvala. POkud nemáte extrémně citlivou pleť, Měla byste v každém případě používat vložky s křidélky.
Nekupujte si navoněné vložky, Zejména POkud máte citlivou pleť. Mohly by vám podráždit jemnou pleť v rozkroku.


Existují takové tzv. intimky, ale ty nemají s vložkami moc společnýho. Používejte je v době, kdy si myslíte, že vám začne menstruace, nebe ke konci menstruace – tedy pouze v době, kdy máte menstruaci skutečně velmi slabou.
Posaďte se. Většina dívek si mění vložky na toaletě, ale někdy je nutné to přiznávají s prázdným močovým měchýřem. Jděte na toaletu, omyjte si ruce a dřep si. Vložka se vám bohužel nepřenese do kalhotek kouzlem, ale vědci na tom neúnavné pracují.

Je nejlepší si sednout a spustit si kalhotky ke kolenům. Můžete i stát, ale musíte Mít vše na dosah ruky.