Ženy absorbují a zadržují v sobě DNA všech mužů, se kterými měli s3x


Podle studie University of Seattle a Fred Hutchinsonova střediska pro výzkum rakoviny, ženy udržují a nesou živou DNA z každého muže, s nímž mají nebo měly pohlavní styk.

Studie, která tuto překvapivou informaci objevila náhodou, byla původně zaměřena na otázku, jestli ženy, které byly těhotné a očekávaly syna, by mohly být náchylnější k některým neurologickým onemocněním, které se vyskytují častěji u mužů.

Ale, jak vědci zkoumali ženský mozek ukázalo se, že ženský mozek je ještě tajemnější než jsme si původně mysleli.

Studie zjistila, že ženské mozky často obsahují „mužský mikrochimérismus„, nebo jinými slovy, přítomnost mužské DNA, která pochází od jiného jedince, a jsou geneticky odlišné od buněk, které tvoří zbytek ženy.

Podle studie:63% z testovaných žen (37 z 59), mělo přítomný v mnoha oblastech mozku mužský mikrochimérismus“. To znamená, že 63% žen nese mužské buňky DNA, které žijí v jejich mozku. Samozřejmě vědci chtěli vědět, odkud pochází DNA mužského pohlaví.Každý, kdo by hádal – od otců? Nemá pravdu. DNA vašeho otce se spojí s vaší matkou, aby vytvořila vaši jedinečnou DNA. Takže odkud by mužská DNA vyskytující se u žen mohla pocházet?

Podle studie výzkumníci předpokládali, že nejpravděpodobnější odpovědí bylo, že veškerá mužská DNA, která nalezla život v ženském mozku, pocházela z těhotenství mužského pohlaví. To byl bezpečný, politicky korektní předpoklad. Ale tito vědci, jak se později ukázalo, žili v omylu.

Když vědci pitvali mozky žen, které ještě nebyly těhotné, natož dítětem mužského pohlaví, zjistili, že se v ženském mozku nacházejí mužské buňky DNA.


V tomto okamžiku vědci nevěděli, co se děje. Zmateně se snažili skrýt všechny důkazy, do doby než tomu zcela neporozumí a nevysvětlí.

Tento fakt pohřbili v řadě dílčích studií a článků, ale pokud se všemi pročtete, objevíte prohlášení – jednu řádku, která přesně vysvětluje, odkud pocházejí tyto buňky DNA.

POKRAČOVÁNÍ NA DRUHÉ STRÁNCE ➔