Ženu trápí její nadprůměrně obrovské poprsí! K neuvěření, jak velké je měla už ve 13 letech. A co teprve teď? Budete šokováni!


Velká prsa jsou pro muže něčím, co obdivují a pro ženy něco, co je trápí. Pro ženu obrovská prsa znamenají spíše bolest a starosti než potěšení a pýchu. Ženy trpí i zdravotními problémy.

Jasmin Vlassis ze Stonehouse ve Skotsku žádá o pomoc!

Dívka vlastní jedno z největších poprsí na naší planetě. Její prsa jsou takového rozsahu, že jí znemožňují fungovat jako normální ženy. Proto se Jasmin rozhodla jednat a vyhlásila sbírku – na stránce GoFoundMe zveřejnila výzvu s žádostí o finanční podporu potřebnou na operaci, která by zmenšila její gigantické poprsí.

Zveřejnila výzvu s žádostí o finance potřebné k operaci svých prsou

Jasmin prozradila, že už ve škole jí došlo, že není jako ostatní dívky a něčím se výrazně liší. Její „přednosti“ jí přinášely strašlivé utrpení.

Vyhýbala se ve škole tělocviku, protože jí přišlo ponižující s tak vyvinutým hrudníkem běhat před spolužáky, uvedl deník Daily Record.

Vyhýbala se tělocviku, protože ji ponižovalo běhat před spolužáky

Jessi, která se dnes živí jako poradkyně pro služby zákazníkům, prozradila, že poprvé jí došlo, jak moc je jiná, když si uvědomila jakou velikost má její podprsenka.

Protože už tehdy v 13 letech nosila prádlo velikosti DD!

Ve 13 letech měla podprsenku o velikosti DD

Další fotografie najdete na další straně