Žena šla na potrat, ale co jí čekalo ve skutečnosti v žádném případě nečekala!


Britka, Nicky Windsorová, se rozhodla, že půjde na potrat. Už tohle rozhodnutí chce opravdu velikou kuráž a velkou statečnost. Ovšem tohle je přeci úplně „normální“ rozhodnutí žen v dnešní době. Ale způsob, kterým se zachovala nemocnice, byl opravdu strašný.

Žena měla šla na potrat s prosbou, aby jí nemocnice po potratu vrátila tělíčko novorozeněte, aby ho mohla alespoň důstojně pohřbít. Jenže na tenhle fakt nemocnice nějakým způsobem opomenula a po potratu dala tělíčko novorozence do masového hrobu, kam se tělíčka dávají. Po tomto zjištění byla matka velice šokována a nějakou dobu se musela držet mimo veřejnost, protože měla vše již připravené.

Nemocnice se tedy rozhodla svůj krok „napravit.“ Matce odeslala obálku, ve které byl omluvný dopis, kterýobsahoval fotku dítěte z ultrazvuku, což ženě moc neprospělo k jejímu psychickému stavu. Dopis samozřejmě také nebyl extra velkým způsobem omluvný. V dopise stálo:“Nicky, doufáme, že tohle Vám přinese pokoj.
 

 
ditepotrat4

Okamžitě poté, co s tímto případem šla žena na veřejnost se jí ředitel nemocnice veřejně omluvil za kroky, které nemocnice podnikla.

ditepotrat1
 

 
ditepotrat3

No, nevíme jak bychom se zachovali my, kdyby nám nemocnice poslala fotky nenarozeného dítěte, které jsme měli v plánu důstojně pohřbít. Jak byste se zachovali Vy v dané situaci?