Žena si přilepila na čelo několik pásek z alobalu. Tento způsob léčení jsem ještě neviděla!


Metody alternativní medicíny jsou v dnešní době velmi populární a její využití často vede k pozitivním výsledkům. Existuje způsob, se kterým se můžete zbavit různých onemocnění a ulevit od bolestí.

Stříbrné můstky – unikátní léčebná metoda, kterou vynalezla léčitelka jménem Irina Vasilyeva.

alobal leceni1

 

 
Budete potřebovat několik pásků alobalu, protože jsou zdrojem drahých kovů, které tělu chybějí a jsou zdraví prospěšné. Někteří výzkumníci přirovnali jeho efekt s nošením měděného náramku. Pokud chcete vědět proč a jak aplikovat stříbrné můstky, pokračujte ve čtení tohoto článku.

Pro přípravu stříbrného mostu si vezmete kousek širokého leukoplasti, na který nalepíte fóliový pásek o šířce 1 cm. 1,5 cm délky alobalu nalepíte svisle na leukoplast, můžete 1 cm volného místa na vrchu i na spodku a také 1,5 cm volného prostoru na levé i pravé straně. Přiložte si náplast na kterékoliv postižené místo a bolest zmizí!

alobal leceni2

 

 
Aplikujte na kůži podél meridiánů na těle. Například v případě, že jde o osteochondrózu, lepí se podél páteře. Na končetinách se stříbrné můstky přikládají paralelně s dlouhými kostmi. Pro zvýšení účinku si z pravé i z levé strany od hlavního můstku přilepte další dva můstky.

alobal leceni3

Můj dědeček vždy používal tuto metodu, když měl bolesti u srdce. Přilepil si fólií na tuto oblast a bolest byla pryč. Můžete je klidně použít i při bronchitidě, onemocnění jater, myositida, či při jiných onemocněních vnitřních orgánů.

alobal leceni4

 

 
Širší náplasti stříbrných můstků aplikujte na rychlejší hojení jizev. Na vstřebání vodorovných a šikmých jizev přikládejte menší proužky. V případě, že je jizva delší, budete potřebovat pár můstků, které přiložíte v rozmezí 2-4 cm. Stříbrné můstky vyměňujte jednou za tři dny.

Pásky z alobalu jsou vynikající alternativou k Botoxové injekce. Před spaním si je nalepte na čelo nebo na vrásky v okolí očí. Po 2 týdnech budou hluboké vrásky viditelně hladší.

Pokud trpíte vážnější diagnózou, poraďte se o této léčbě s lékařem. Nezapomeňte se o článek podělit is vašimi přáteli!

alobal leceni5