Žena se 40 let neusmála, aby neměla žádné vrásky! Podívejte se, jak vypadá dnes.


Znáte větu „pro krásu se musí trpět“ ? Tato žena opravdu pro krásu trpěla a to opravdu hodně dlouho. 40 let se neusmála, aby na jejím obličeji nebyly vrásky.

Při hledání pramene věčného mládí mají některé ženy opravdu hodně zvláštní metody, které jsou sice velmi snadné ale o to bizarnější a extrémnější mnohdy jsou.

Tato žena se rozhodla, že se nikdy nebude usmívat, aby nemusela řešit vrásky.

Stojí jim to však za to?

Neúsměvem proti vráskám

50-letá Tess Christian se ve svých 10-ti letech prostě rozhodla, že se přestane usmívat. Dokonce se neusmála ani když se narodila její milovaná dcerka.

Tess se rozhodla promluvit o tom, proč se rozhodla podstoupit něco tak hrozného.

A jak Tress vypadá dnes?

„Nicméně, když se Stevie narodila, sršela jsem radostí, ale neměla jsem potřebu se vůbec usmát. Radost umím projevovat i jiným způsobem,“ vyjádřila se Tess.

„Pomohlo mi to zachránit si mou mladou tvář zcela bez vrásek, i když to zní bizarně. Moje strategie je prostě přirozenější než botox a efektivněji než jakýkoli drahý krém na obličej.

Mnoho lidí si myslí, že vypadám pochmurně, jako by mě nebavil život, ale tak to opravdu není. Miluji život, ale nemám potřebu jít po ulici s divným úšklebkem na své tváři. Dokonce mě někteří přátelé přezdívají Mona Lisa, která se na slavném obraze také neusmívá, má pouze jemně zvednuté koutky úst. „

 

Jak Tess vypadá dnes najdete na další straně