Žena potřela žehličku zubní pastou, když zjistíte proč, tak to uděláte taky!


Lidé si většinou vezmou pastu do rukou, když si chci umýt zuby. Někteří ji možná nikdy nepoužijí, protože používají kokosový olej V následujícím článku si řekneme 18 využití, které můžete dělat se zubní pastou. Zubní pasta schne velmi rychle a absorbuje vlhkost. Je to také silný odstraňovač skvrn a může být použit na čištění mnoho věcí.

1. Čištění stříbra
Všichni víme, že stříbro je někdy špinavé a musíme použít speciální stříbrné – čistící prostředky. No, ještě předtím je nemusíte použivat ani koupit! Otevřete si skříňku ve vaší kupelke a vezměte si zubní pastu. Stříbro se zubní pastou bude lesklé a nové, jakoby jste si ho koupili nové.

2. Na vozidlo se světlomety
Nejen kovové části auta potřebujeme vyčistit, aby byly vyčištěny. Pozornost si musíme upřít i na světlomety. Abych byl upřímný, alespoň jednou za čas potřebují očistit. Stačí dát zubní pastu s houbou nebo kus látky a vyčistit jejich. Vaše světlomety budou dokonalé čisté a všechny nečistoty zmizí.

pastanavse2

 

 
3. Na starém klavíru, bílé klávesy
Je to velmi smutné, že naše krásné piano, vypadá starší než ve skutečnosti je. Bílé klávesy klavíru časem zežloutnou. Takže je vyčistíte zubní pastou, aby vaše piano vypadalo jako zbrusu nové! Už za několik minut.

4. Vyčistěte si potápěčské brýle zubní pastou
Své brýle si můžete vyčistit zubní pastou. Nanesete na nich ochrannou neviditelnou vrstvu, takže když se příště budete potápět, tak se vám nebudou mlžit.

5. Skvrny na stole od sklenic nebo šálků
Naneste trochu zubní pasty a skvrnu si vyčistíte za 2 sekundy.

pastanavse9

 

 
6. Vyčistěte si tenisky
Můžete používat zubní pastu na čištění špinavých a plastových dílů. Stačí uchopit zubní pastu a houbu a budete se divit.

7. Inkoust na tričku
Polili jste si svůj inkoust z vašeho pera na své oblíbené tričko? Žádný problém, máme perfektní řešení. Pokuste se odstranit skvrny se zubní pastou. Zde je to, co musíte udělat – stačí použít zubní pastu se skvrnou a nechte působit po dobu 24 hodin. Druhý den ho klasicky vyperete.

8. Skvrny na vašem ručníku
Zubní pastu můžete používat i na ručník nebo košili.

pastanavse10

 

 
9. Hmyzí štípnutí
Stačí použít zubní pastu na postižené oblasti a snadněji prožijete svědění kůže a červené skvrny.

10. Akné
Zubní pasta funguje skvěle pro akné.

11. Vyčistěte si žehličku
Zubní pasta je vhodná na čištění železa. Bude zářit jako by byla zcela nová.

pastanavse4

12. Čištění smartphonu
Ano, můžete použít zubní pastu na čištění telefonu.

13. Skvrny na koberci
Stačí použít zubní pastu a skvrny setřete houbou. Budete s údivem sledovat, co se bude dít.

pastanavse1

 

 
14. Vyčistěte si termosku
Po nějaké době, budete cítit zvláštní vůně z vaší termosky. Zde je návod, jak je vyčistit. Stačí přidat trochu horké vody a zubní pasty a zavřete ji. Vyčistíte ji i vydezinfikuje.

15. Opravíte si škrábance na CD a DVD
Někdo se těší z vlastní oblíbené písničky, při které si zatančíme. Jemně třete zubní pastou na škrábance a vaše oblíbená písnička poběží bez problémů.

pastanavse7

16. Odstraníte škrábance na autě
Použijte zubní pastu na odstranění škrábanců na autě. Stačí použít malé množství zubní pasty na měkký hadřík a jemně ji rozetřete. Později ji setřete čistým hadříkem a škrábance zmizí!

17. Na zalepení plakátů
Dejte si trošku zubní pasty na každém rohu plakátu a bude držet jako klíště! Když ji budete chtít odstranit, tak to proběhne bez poškození stěny a bez děr.

 

 
pastanavse3

pastanavse6

pastanavse5

pastanavse8