Úvod DOMÁCNOST Žena ponořila do své kávy máslo, když zjistíte proč, uděláte to také

Žena ponořila do své kávy máslo, když zjistíte proč, uděláte to také


Obvykle, když pijeme kávu přidáme si cukr a smetanu, abychom si zlepšili chuť podle našeho vkusu. Ale je tu nový trend s možností přestat používat cukr a smetanu, ale lžičku másla. Tento trend se jmenuje (neprůstřelná káva) Bulletproof Coffee a dodává tělu energii a pomůže vám nakopnout den na plné obrátky.

Mnoho expertů doporučuje dát máslo do kávy, podporuje její chuť a účinek kávy. Pokud si nejste jisti, zda to vyzkoušet, tak tady jsou některé důvody, které by vás mohly přesvědčit, abyste si přidali trochu másla do kávy:

Skvělé pro lidi na cestách
Pokud začínáte práci nebo školu časně a nemáte čas na snídani než odejdete z domu. Takže, stačí přidat dvě polévkové lžíce másla do kávy a to je již odpovídá kompletnímu jedlu.Maslo vám pokryje kalorie a základní tuky, které potřebujete, takže můžete lépe pracovat v práci nebo ve škole.

Energie pro mysl a tělo
Zůstat pozornější je jeden z důvodů, proč lidé pijí kávu v ranních hodinách. „Neprůstřelná káva“ poskytuje energii pro tělo, stejně jako mysl. Ve skutečnosti zvyšuje kognitivní funkce, takže se budete cítit čilý více než šest hodin. A na rozdíl od tradiční kávy, nebudete mít zkušenost s nepříjemnostmi.

Dobré na hubnutí
Lidé, kteří přemýšlejí nad ztrátou hmotnosti, obvykle neuvažují přidat si máslo do jejich stravy, protože obsahuje mnoho tuků a kalorií. Nicméně, pokud si pravidelně přidáte máslo do kávy, vaše tělo se přizpůsobí zvýšenému příjmu tuků. Stane se to rutinou pro vaše tělo, tak bude mnohem jednodušší zhubnout z pásu. Kromě toho, máslo obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou nebo CLA, bylo prokázáno, že snižuje tělesný tuk a to zejména u lidí, kteří mají nadváhu.

Zdravé tuky
Přidat máslo do kávy vám pokryje množství tuku, které vaše tělo potřebuje. A nejen to, ale může také poskytnout pro mozek zdravé tuky, které jsou nezbytné pro vytvoření membrán a hormonů pro lepší kognitivní funkce. Tuky s krátkým řetězcem -butyrát- předpokládá se, že jsou účinné při prevenci srdečních onemocnění, zánětech a neurodegenerativních onemocněních a zároveň zvyšují energii.

Chcete-li zvýšit vaši energii, pocit sytosti přidejte si máslo na kávy již dnes.