Žena ponořila do své kávy máslo, když zjistíte proč, uděláte to také


Obvykle, když pijeme kávu přidáme si cukr a smetanu, abychom si zlepšili chuť podle našeho vkusu. Ale je tu nový trend s možností přestat používat cukr a smetanu, ale lžičku másla. Tento trend se jmenuje (neprůstřelná káva) Bulletproof Coffee a dodává tělu energii a pomůže vám nakopnout den na plné obrátky.

Mnoho expertů doporučuje dát máslo do kávy, podporuje její chuť a účinek kávy. Pokud si nejste jisti, zda to vyzkoušet, tak tady jsou některé důvody, které by vás mohly přesvědčit, abyste si přidali trochu másla do kávy:

Skvělé pro lidi na cestách
Pokud začínáte práci nebo školu časně a nemáte čas na snídani než odejdete z domu. Takže, stačí přidat dvě polévkové lžíce másla do kávy a to je již odpovídá kompletnímu jedlu.Maslo vám pokryje kalorie a základní tuky, které potřebujete, takže můžete lépe pracovat v práci nebo ve škole.

Energie pro mysl a tělo
Zůstat pozornější je jeden z důvodů, proč lidé pijí kávu v ranních hodinách. „Neprůstřelná káva“ poskytuje energii pro tělo, stejně jako mysl. Ve skutečnosti zvyšuje kognitivní funkce, takže se budete cítit čilý více než šest hodin. A na rozdíl od tradiční kávy, nebudete mít zkušenost s nepříjemnostmi.

Dobré na hubnutí
Lidé, kteří přemýšlejí nad ztrátou hmotnosti, obvykle neuvažují přidat si máslo do jejich stravy, protože obsahuje mnoho tuků a kalorií. Nicméně, pokud si pravidelně přidáte máslo do kávy, vaše tělo se přizpůsobí zvýšenému příjmu tuků. Stane se to rutinou pro vaše tělo, tak bude mnohem jednodušší zhubnout z pásu. Kromě toho, máslo obsahuje konjugovanou kyselinu linolovou nebo CLA, bylo prokázáno, že snižuje tělesný tuk a to zejména u lidí, kteří mají nadváhu.

Zdravé tuky
Přidat máslo do kávy vám pokryje množství tuku, které vaše tělo potřebuje. A nejen to, ale může také poskytnout pro mozek zdravé tuky, které jsou nezbytné pro vytvoření membrán a hormonů pro lepší kognitivní funkce. Tuky s krátkým řetězcem -butyrát- předpokládá se, že jsou účinné při prevenci srdečních onemocnění, zánětech a neurodegenerativních onemocněních a zároveň zvyšují energii.

Chcete-li zvýšit vaši energii, pocit sytosti přidejte si máslo na kávy již dnes.