Úvod ZE ŽIVOTA Dojemné Žena podstoupila hormonální léčbu na otěhotnění, když jí však doktor udělal ultrazvuk,...

Žena podstoupila hormonální léčbu na otěhotnění, když jí však doktor udělal ultrazvuk, musel běžet okamžitě pro pomoc!


Bobbi a Kenny McCaughey mají dceru, Mikayle, ale opravdu chtěli mít další dítě. V důsledku hormonálních problémů se Bobbi vydala k endokrinologovi, který doporučil její hormonální léčbu.

Rok 1997 byl pro rodinu McCaughey výjimečný. Bobbi se podařilo otěhotnět! Ale když šla do ultrazvuku, doktor nedokázal uvěřit tomu, co viděl! Hormony pomohly – a jak! Bobbi měla pod srdcem až 7 dětí!

Toto těhotenství představuje obrovské riziko pro děti a matku. Lékaři nevěřili, že všechny děti budou žít, a pokud ano, budou mít po narození obrovský zdravotní problém.

Jako věřící Bobbi nesouhlasil s částečným potratováním. Těhotenství pro ni bylo neuvěřitelně náročné. V týdnu 9 se nemohla dostat z postele sama. V osmém měsíci byla hospitalizována.

 

Navzdory skutečnosti, že se s nimi rozčilovalo mnoho lidí, 7 dětí se narodilo zcela zdravé. Sedmiklata se stala globálním pocitem a díky nim dostávali finanční pomoc.

Bez pomoci zvenčí by nebylo možné vzdělávat sedm dětí. Děti potřebovaly až 170 plenek týdně. Každý den až 7 osob staralo o všechny děti.
Děti se připojují k velkému putu. Musí to být veselá domácnost, ne? ?

Sedmikrásky jsou dospělé a neoddělitelné.

Podělte se o tento neuvěřitelný příběh, pokud obdivujete ty odvážné rodiče!
loading...

Kam dál?