Žena si nevšímala ostré bolesti hlavy a za 2 dny potom zemřela: neuvěříte, co ji zabilo!?


V naší době častých bolestí hlavy – problém je nejen u starších, ale i mladých lidí. Stres, časté výkyvy počasí, hodně času za počítačem – to jsou jen některé z důvodů.

Ale bolest je nevyzpytatelná, takže je třeba se vždy poradit se svým lékařem.

Že mozková aneurysma je často doprovázena hroznými bolestmi hlavy, a pokud to budete ignorovat, budou následky katastrofální. Co je to za nemoc a jak ji diagnostikovat?Příznaky mozkové aneurysmata

Aneurysma – je oslabena ve stěnách krevních cév, což může vést k jejich vysunutí. Nejčastěji se objevuje v aortě, ale ne vždy. Toto onemocnění je velmi složité, protože je velmi obtížné odlišit od běžné bolesti hlavy nebo migrény. Pouze tehdy, pokud dochází k aneurysmatu velmi často, můžete cítit nesnesitelnou bolest. Ale často si lidé myslí, že se jedná o běžnou migrénu a nevěnují tomu pozornost.

Tato žena si myslela, že se jedná o běžnou migrénu, ale když ucítila silnou křeč v hlavě, bylo už příliš pozdě. Ano, šla k lékaři ve stejný den jako byla diagnostikována mozková aneurysma. Zemřela o 2 dny později.

Lékaři dokáží rozlišit tyto základní příznaky tohoto onemocnění. Buďte, ale obezřetní. Pokud máte alespoň jeden ze seznamu, zajděte k lékaři, dokud není pozdě.Příznaky

otupělý výraz tváře
mdloby
ztuhlý krk
nevolnost a nutkání na zvracení, závratě
nadměrná citlivost na světlo
bolest hlavy, která se liší od běžné bolesti hlavy, kterou cítíme.
bisiace oční víčka

Přejeme vám hodně zdraví! Klikněte na ,,To se mi líbí,,