Úvod ZDRAVÍ Rady Žena hodila česnek do vroucího mléka. Výsledkem byla záchrana pro celou rodinu!

Žena hodila česnek do vroucího mléka. Výsledkem byla záchrana pro celou rodinu!


Česnekové mléko – starý lidový lék na stovky nemocí. Už dávno je známo, že česnek je přírodní antibiotikum. Pokud vás trápí, že po konzumaci váš dech nebude velmi voňavý, neobávejte se.

Díky vaření se tyto obavy rozplynou. Výsledkem bude vynikající lék bez specifického zápachu, který pomáhá tělu vyrovnat se s nemocemi a to nejen s nachlazením.

Užitečné vlastnosti spojením mléka a česneku

cesnek-lek1

 

 
Snižuje špatný cholesterol a zlepšuje funkci kardiovaskulárního systému.Nápoj je vhodný pro játra, protože česnek v sobě obsahuje síru, která pomáhá játrům pročistit se a detoxikovat organizmus. Zmírňuje záněty a bolesti spojené s artritídou. Cesnak zlepší práci nervové soustavy a zmírní nespavost. Do mléka s česnekem můžete přidat i trochu kurkumy a získáte tak skvělou medicínu na vykašlávaní. Vařený česnek dokáže léčit neplodnost u mužů i žen. Kromě toho, mléko s česnekem tvoří lék na impotenci.

Na přípravu potřebujete:

cesnek-lek2

 

 

500ml mléka
10 stroužků česneku
2 čajové lžičky cukru
250ml vody

postup:

Česnek očistěte a rozmačkejte přes lis.

Vodu smíchejte s mlékem a dejte vařit. Když začne vřít, přidejte česnek a snižte oheň na minimum.

Směs za občasného míchání povařte 10 minut a přidejte cukr.

Česnekové mléko pijte 2-krát denně bez ohledu na to, kdy konzumujete jídlo. Přestože je tato kombinace vytvořena z přírodních produktů, nemusí být vhodná pro všechny lidi. Jde zejména o lidi s cukrovkou, s akutním onemocněním trávicího traktu či s nízkým tlakem.

Také se nedoporučuje pít kojícím ženám.

Na zdraví!

cesnek-lek3
loading...

Kam dál?