Úvod ZDRAVÍ Hubnutí Zde jsou ty nejlepší TOP přírodní spalovače tuku! Začněte je konzumovat a...

Zde jsou ty nejlepší TOP přírodní spalovače tuku! Začněte je konzumovat a zhubnete bez pocitu hladu a náročného cvičení!


Hubnutí je téma, které mnohým ženám s příchodem slunečných dní začíná lézt pořádně na nervy.


Hlavně proto, že všechny bychom chtěly v létě vypadat dokonale, ale shazovat kila není tak jednoduché. Jelikož není nejdůležitější postava, ale to, abychom se ve svém těle cítili příjemně, musíme mu tento pocit dodat.

Jak jinak, než vydatnou dávkou ovoce?

chudnutie1

To, co nám nabízejí zahrady a sady prosperující v našich podmínkách, je pro naše tělo zároveň tím nejlepším. Samozřejmě, dobře nám udělají i cizokrajné nebo dokonce exotické produkty. Podstatné je však to, abychom je jedli. A to vydatně. Všechny následující produkty pomáhají očišťovat střeva, urychlují metabolismus a navíc i zasytí. Ale jen tolik, kolik je třeba. Podívejte se na ty nejúčinnější a nejlepší přírodní spalovače tuků.

 

 

Zázvor

Zázvor patří k produktům, které mají nejvíce viditelný efekt při shazování kilogramů. Urychluje krevní oběh a podporuje správnou funkci trávicího traktu. Stačí, když ho budete pít jako čaj, přičemž nyní v létě můžete klidně i studený. Vyměňte vodu za zázvorovou limonádu bez cukru, nebo za obyčejnou minerálku s kostkou zázvoru. Po vydatném obědě pocítíte úlevu mnohem dříve než obvykle.

chudnutie4

Ananas

Ananas je skvělý pro jeho vysoký obsah enzymu bromelinu. Ten pomáhá rychle a účinně strávit zejména maso, ryby a mléčné výrobky. Pokud si dopřejete po každém jídle jedno kolečko čerstvého ananasu nebo 2-3 kostky konzervovaného, ​​nic nezkazíte. Maximálně se nastartujete a spalovač svou práci udělá sám.

chudnutie3

 

 

Mléčné výrobky

V létě potěší i studené jogurty, tvaroh či obyčejné acidofilní mléko. V teple Vás nejen osvěží, ale i zasytí. Proteiny v mléčných výrobcích urychlují metabolizovat tuky a zároveň obsahují hormon kalcitriol, který napomáhá lepší absorpci vápníku.

chudnutie5

Zelí

Jelikož zelí obsahuje velké množství vlákniny, není správné, pokud jeje odsuzujeme za nadýmání. I zelí je třeba umět jíst a hlavní je vědět, kolik ho sníst. Na obhajobu tohoto významného produktu staletí pěstujícího na naše rodné hroudě třeba říci, že zelí nejen zlepšuje peristaltiku střev a napomáhá pravidelnému vyprazdňování, ale očišťuje tělo od toxinů a stimuluje imunitní systém.

chudnutie6

 

 

Maliny

Diuretické účinky malin jsou významné v boji proti přebytečným kilogramům, proto maliny tak často vídáme jako součást různých dietních jídelníčků. Maliny jsou vynikající i v tom, že jejich vitamíny a tělu prospěšné látky nezmizí při procesu tepelné úpravy.

chudnutie7

Grapefruit

Jestliže sníte po každém jídle polovinu grapefruitu, nebo alespoň vypijete šťávu z poloviny tohoto ovoce, Váš metabolismus se zrychlí na maximum a spalovače budou aktivovány jako zbraně v dobrodružných filmech. Kromě toho grepy pomáhají zachovat z potravin to nejlepší a to nejhorší rychle pošlou pryč.

chudnutie2

 

 

Zelený čaj

2-3 šálky zeleného čaje Vám pomohou sice trochu snížit tlak, ale dorovnat ho můžete kávou. Co je však důležitější, pravidelné pití zeleného čaje má za následek úbytek hmotnosti v důsledku zrychlení metabolismu.

chudnutie8

Skořice

Voňavé koření, které máme nejraději v koláčích, je fantastická i v obyčejné vodě. Normalizuje hladinu cukru v krvi, urychluje látkovou výměnu a zamezuje chuti na sladké. Pokud si ji přidáte do oblíbeného nápoje, nebo i do kávy, můžete tím svému tělu výrazně pomoci.

chudnutie9

 

 

Červené víno

Překvapení? Jak je to možné, vždyť z alkoholu se tloustne! Ze suchého červeného však ne. Obsahuje totiž látku s komplikovaným názvem fytoalexin. Ta v tukových buňkách blokuje receptory, čímž potlačuje hromadění tělesného tuku. Pokud si dáte sklenici červeného každý večer, opravdu neprohloupíte.

chudnutie10

Vyzkoušíte do svého jídelníčku zařadit některý z těchto návyků? Pokud ano, výsledky pocítíte už po pár týdnech. Nechtějte hubnout rychle. Takové ztrácení kil má většinou za následek akorát tak jojo efekt. Jak se říká, pomalu dále dojdeš!
Kam dál?