Úvod RADY A TIPY Zde je důvod, proč byste měli na praní ručníku používat ocet! Výsledkem...

Zde je důvod, proč byste měli na praní ručníku používat ocet! Výsledkem budete překvapeni!


Je velmi nepříjemné, když se chcete po horké sprše zabalit do měkkého a voňavého ručníku a najednou zjistíte, že ručník je cítit plísní.

Zbavte se nepříjemného zápachu, který se v koupelně na ručnících drží, jednou pro vždy.

Proč mají naše ručníky tendenci zapáchat chvíli po vyprání? Důvod Vás možná překvapí.

Postup:

1) Je jasné, že jednou z příčin, je vlhkost, která se v ručníku po osušení stále drží. Druhým důvodem je však něco zcela jiného. A to prací prostředek. Lépe řečeno nahromaděná aviváž. Ručníky tak ztrácejí i svou savost a jemnost.

2) Jak tedy jinak vyprat ručníky tak, aby byly čisté, voňavé a svěží po dlouhou dobu? Jediné, co musíte udělat, je přidat do praní jedinou přísadu. Bílý ocet.

 

 

Proč zrovna ocet?

1) Carolyn Forte, ředitelka firmy na domácí spotřebiče, na čisticí prostředky a textilie v Good Housekeeping Institute, odhalila tipy na osvěžení páchnoucích ručníků. Ona slibuje, že po přidání jednoho šálku destilované bílého octa, budou Vaše ručníky nadýchané, svěží a voňavé.

2) Doporučuje přidávat ocet až do poslední fáze máchání. A to rovnou do aviváže.

Další tipy

1) I když je to skvělá zbraň proti zápachu, co se ručníků týče, Forte dodává, že se nevyplácí ocet přidávat do každého praní. Ručníky by v opačném případě mohly být cítit po octu. Pokud by ručníky octem načichly, stačí je jednou vyprat běžným způsobem.

2) Ocet je vážně zázračný produkt. Navíc dostane i ty nejzažranější skvrny z jakéhokoliv povrchu, nebo látky a tkaniny. Spotřebiče jsou po jeho použití nádherně lesklé a díky tomu vyčistíte třeba i ledničku, i ta bude dokonale čistá.

3) Pokud jsou v ručníku skvrny extrémní, přidejte k octu i trochu jedlé sody. Po vytažení z pračky budou ručníky jako úplně nové.
loading...

Kam dál?