Zbavte se infekcí vedlejších nosních dutin již za 20 sekund, jde o nejjednodušší způsob


Jen málo věcí na světě je horších než infekce vedlejších nosních dutin. U většiny lidí se objevují symptomy jako výtok z nosu a trvají 10 dní až 8 týdnů. V horším případě ještě déle. Infekcí vedlejších nosních dutin trpí více než 37 milionů Američanů.

A co byste řekli na to, když vám řekneme, že na léčbu potřebujete pouze 20 sekund? Vše co potřebujete udělat je působit tlakem na část obličeje mezi obočím a pít nápoj z jablečného octa, medu, kajanského pepře a citronu.

Na obličeji jsou tlakové body, které stisknete, mohou vám ulevit. V případě infekce vedlejších nosních dutin se doporučuje vyvinout tlak na místo mezi obočím, přímo nad nosem. Jde o efektivní způsob jakým podpoříte uvolňování hlenu a předejdete vysychání dutin a jejich zánětu.

K tomu si připravte nápoj, na který potřebujete:

1/4 nefiltrovaného a nepasterizovaného jablečného octa

1/2 sklenice vody, 1 lžíce medu

šťávu z 1 citrónu

Vodu nechte vařit. Vylijte horkou vodu do sklenice a přilijte jablečný ocet. Zamíchejte. Přidejte med, Kajanské koření a míchejte, dokud se všechny složky nerozpustí a nepropojíte. Přidejte citrónovou šťávu a vypijte. Tento nápoj pijte dokud symptomy neustoupí.

infekce1