Úvod ZDRAVÍ Tělo Zázvorový zábal, který odstraní hlen z vašich plic během jedné noci. Velice...

Zázvorový zábal, který odstraní hlen z vašich plic během jedné noci. Velice efektivní pro děti!


Zázvor je běžně používané koření, které lze přidat do mnoha nápojů a jídel a zlepšuje tak její chuť. Ja je známo že, zázvor má mnoho dobrého

a účinného pro léčení. Je to koření s výraznou vůní, kterou mnoho lidí považuje dokonce za atraktivní. Chuť ale není jediné, čím je zázvor zvláštní. Je také používán pro jeho přínosy pro zdraví.

Zázvorový zábal, který odstraní hlen z vašich plic během jedné noci. Velice efektivní hlavně pro děti!

Zázvor, jak je známo, poskytuje úlevu od bolestí hlavy, žaludku a bolavých kloubů a svalů. Nakopne váš metabolismus a dále. Zázvor také údajně funguje proti rakovině a může se používat v zábalech. Zábaly jsou určeny pro vyléčení kašle a odstranění hlenu z plic.

Zázvor je jeden z nejlepších léků na záchvaty dýchacích cest, tedy od kašle a nachlazení. Jak jsme již psali, umí odstranit i hleny, které se nacházejí v plicích. V kombinaci s medem může léčit, a to přes noc. Výborný je hlavně i pro děti.


Složení:

Med
Mouka
Zázvorová šťáva
Rostlinný olej
Gáza
Ubrousek
Velká náplast


Skombinujte zázvorovou šťávu s moukou a trochou medu. Přidejte nějaký rostlinný olej a vše promíchejte. Aplikujte tuto směs na ubrousek a zabalte ji do gázy. Umístěte na hruď a zajistěte ji na tomto místě pomocí náplasti. Nechte působit přes noc, pokud jde o dítě,
nechte pouze 2-3 hodiny.

Pokud zkusíte tuto léčbu, budete se po ní potit. Ihned po první aplikaci uvidíte efekt. Pravděpodobně se budete po první noci cítit o hodně lépe, ale i přes to pokračujte v léčbě dalších několik dní.

Tyto zábaly nejsou vhodné pro děti do 1 roky. Rovněž by neměly být používány, jestliže vaše dítě má poradění kůže nebo jiný stav na hrudi, či zádech.
loading...

Kam dál?