Zázrak byliny: Tato žena měla 72kg ve čtvrtek, a zhubla na 67 kg do soboty


V některých případech si nemusíme být ani vědomi úžasných výhod petržele. Je to bylina, která se většinou používají jako koření, ale množství které přidáme do našeho jídla je tak malý, takže to není dost pro nás abychom extrahovali nadbytečné tekutiny z těla.

Použití:

Petržel je velkým spojencem při léčbě infekcí močových cest, onemocnění ledvin a je to také silné diuretikum. Listy a kořen z této rostliny se používají v medicíně.

Zde je recept na přípravu čaje petržele, který stará bosenská žena sdílela s námi.

„Petržel je zázrak. Ve čtvrtek jsem vážila 72 kg, a o dva dny později jsem vážila o 5 kg méně. Je to o přebytečné vodě, která byla vyloučena z mého těla, ne tuku. Nyní se cítím skvěle,“ přiznala žena.

recept:

Tento recept je velmi jednoduchý, protože vše, co potřebujete udělat, je přidat 5 lžic nasekané petržele do 1 litru vařící vody. Pak necháme stát v příštích 20 minut a váš čaj je připraven na pití.

Odstraňování vody z těla, je jednou z nejdůležitějších funkcí. Spolu s vodou, se také likviduje mnoho toxinů, bakterií a mnoho dalších škodlivých věcí. Jak jsme již zmínili, petržel je vědecky prokázaným jako vynikající diuretikum a silný antioxidant.

Tip:

Spotřeba petrželového čaje je vysoce doporučená a přínosná, ale v určitých množstvích. Nemůžete pít více než litr tohoto čaje denně.