Úvod RADY A TIPY Do života Zázračný nápoj: Odstraňte bolesti zad, kloubů a tuk z nohou už za...

Zázračný nápoj: Odstraňte bolesti zad, kloubů a tuk z nohou už za 7 dní


Záda, nohy a bolest kloubů jsou nepříjemné stavy, které jsou nejčastěji způsobené stresem, špatným držením těla a nezdravým životním stylem. Lidé často ignorují přes den tyto bolesti, ale poté, co se dostanou domů se jim bolest stupňuje do nesnesitelných mezí. Počet lidí s bolestmi zad a krku, kteří tráví pracovní dobu na počítači se neustále rapidně zvyšuje, a situace se stává zcela alarmující v některých zaměstnáních. Naštěstí máme přirozené řešení, které by mělo zkoncovat s bolestí! Zde je návod, jak ho připravit:

složení:
150 gr. želatiny (na klouby to nejlepší)
studená voda

Množství želatiny by mělo být dostatečné po dobu jednoho měsíce.

Postup:
Pouze 5 gr. želatiny do ¼ šálku vody, pak směs smíchejte a nechte ji přes noc. Nedávejte směs do lednice, protožeby se ze želatiny stalo želé.

Pijte směs ráno na lačný žaludek a uvidíte ten rozdíl už za týden! Pokračujte s pitím směsi po dobu jednoho měsíce. Můžete přidat med, jogurt podle chuti, protože ta nechuť nemusí každému vyhovovat.

Jak to vlastně funguje?

Želatina je látka získaná z pojivových tkání hospodářských zvířat. Skládá se ze dvou aminokyselin (hidrosiproline a prolin), které mohou pomoci obnovit spojité tkáně. Želatina také zlepší váš imunitní systém, metabolismus a duševní schopnosti. Pravidelná konzumace posílí vaše srdce, svaly a zlepší pružnost šlach a vazů, což je důvod, proč je tato směs ideální a hlavně přirozené řešení proti osteoartróze a osteoporóze.
loading...

Kam dál?