Úvod KRÁSA A MÓDA Zázračné bylinky proti vráskám – obličej bez vrásek za 7 dní!

Zázračné bylinky proti vráskám – obličej bez vrásek za 7 dní!


Skutečnost, že se vrásky objeví je nezbytná a pro někoho nepříliš veselá událost. Ženy proto používají různé kosmetické ošetření, krémy a jiné metody aby zabránili jejich zobrazování. Ale nemůžete si být jistý, že se v nejdražších krémech zaručí,že vás zachrání před nedokonalostmi. Je to zejména proto, že se pokožka vystaví chemii, který je v krémech a obvykle nikdy to nemá dlouhotrvající účinek.

Domácí krém je ideální pomůcka pro kůži: hydratuje a redukuje vrásky. To má důležitou výhodu – bezpečnost a přírodní ingredience a je vhodný pro všechny typy pleti. Výsledků si všimnete za 7 dní. Pokud milujete svou kůži, budete milovat i tento krém. Tento recept je úžasný a jednoduchý na přípravu.

Domácí recept proti vráskám
2 čajové lžičky Vazelíny (koupíte v lékárně)
1 lžička medu
1 vaječný žloutek
1 lžíce olivového nebo mandlového oleje

 

Příprava:
Vazelínu normálně na páře proměníte na kapalinu. Když se stane kapalnou,  dejte ji pryč z páry a přidejte další složky: vaječný žloutek, olej a med.
Dobře ingredience promíchejte, až se dostanete na homogenní hmotu. Po jejím dokončení je váš krém hotov! Můžete ji udržovat v obalu od krému v 50ml nebo do jiného vhodného obalu. Krém použijte jemně na kůži, při světle. Nechte působit po dobu 30 minut a odstraňujte krém s mokrým kapesníkem. Krém se vstřebávat do kůže na více než hodinu, takže ho aplikujte na tvář 2 hodiny před spaním. držíme palce

Pokud vás štvou ještě černé tečky – můžete se jich zbavit díky této neuvěřitelné černé masce! Už po prvním použití vám vytáhne většinu černých teček a nečistot ze pleti.
Zkuste na webu Černá Maska (ZDE)
loading...

Kam dál?