Zakopal plastovou krabici do země a sousedé nechápali proč. Když to dokončil, chtěli to i oni


Pokud máte zájem si rychle a levně zkrášlit svou zahradu, máme pro Vás úžasný tip! Toto zahradní jezírko Vás nebude stovky eur, naopak se jeho cena bude pohybovat kolem 30-ti eur Vše co budete potřebovat je: libovolná plastová krabice, malé čerpadlo – např. Čerpadlo do fontány, pár betonových dlaždic – záleží na velikosti Vašeho jezírka, kameny – záleží na Vás jaké množství a jakou velikost, vodní rostlina – např. Vodní tráva.

Pak stačí následovat těchto pár jednoduchých kroků!

1. Vyberte si vhodné místo pro Vaše nové jezírko. Je důležité dbát na to, aby bylo jezírko blízko zdroje elektriky a vody. Chcete-li udržovat vodu ve svém jezírku stále čistou, instalace čerpadla je nutná. Pokud je problém zajistit přísun elektrického proudu, doporučujeme zvážit možnost solární poháněného čerpadla.

2. Poté co usadíte krabici do země a nainstalujete čerpadlo, je důležité umístit kameny tak, aby přidržovali ústí čerpadla na místě.

3. Pak zakryjte okraje dlaždicemi. Dlaždice společně s kameny mohou sloužit jako maskování věcí, které nechcete, aby byly vidět, např. Kabeláž nebo čerpadlo.

4. Další úpravy jsou již čistě objektivní, a zaleží jen na Vás, jak si jezírko dál zkrášlete!

5. Zajistěte vodní rostlinu kameny, aby držela na místě a dále také zamaskujte nepříliš dobře vypadající květináček, ve kterém se nachází.

6. Poslední krok bude zaplnit jezírko vodou a pěkně si ho udržovat! Výsledek by měl vypadat zhruba tak, jak můžete vidět na posledním obrázku.

 

Video na další straně