Zákazníci natočili zaměstnance Tesca přímo při pohlavním styku! Ti si jich vůbec nevšímali! Pikantní VIDEO!


Léto je lásky čas a k tomuto období samozřejmě patří i určité intimní chvilky s drahou polovičkou. Zaměstnanci obchodního řetězce Tesco si užívali přímo při pracovní době. Video najdete uvnitř tohoto článku.

Internetem koluje zajímavé  video, ve kterém se podle informací anglického deníku The Sun dva zaměstnanci obchodního řetězce Tesco ve východní Anglii plně oddávají milostným hrátkám.

Naštěstí však k tomu nedošlo někde ve skladu mezi prodejnými potravinami (to by nebylo příliš hygienické), ale uvnitř kanceláře, kde se tento pár domníval, že bude mít dokonalé soukromí.

Přímo naproti Tescu byli dva chlapci, kteří si z okna všimli rozdivočelého páru v kanceláři. Ti neváhali ani chvilku a vše nejen že natočili, ale okamžitě zveřejnili samozřejmě na internetu.

POHLAVNÍ hrátky se tak staly během chvíle Viralem internetu!.

Co se dá dělat…Někdo jde o pracovní pauze na cigaretu, někdo si sní svačinu a ti aktivnější si zpříjemní pracovní dobu trochou těch milostných něžností.

Příště by bylo ale fajn se ale ujistit, že do místnosti přes okno není vidět. Ušetřily by se nejen nežádoucí slávy, ale i ztráty zaměstnání.

Podívejte se na video!

 

Video najdete na další straně1
2