Zabalte si zraněné místo do alobalu. Po hodině se Vám bolavé místo uzdraví.


Skvělý nápad pro všechny, kteří si nevědí rady se svým zraněním. Zřejmě se u každého v kuchyni najde alobal. Obvykle ho používáme právě u potravin a vaření.

Co když ale díky němu můžete zlepšit svůj zdravotní stav? Pomáhá tomu aby rychleji odezněla bolest. V dnešním článku se dočtete, že alobal může být užitečný nejen v kuchyni. Léčba alobalem se praktikuje běžně například v Číně, kde se alobal přikládá na body, které odpovídají různým orgánům v těle. Jedná se o poměrně levný způsob, kdy můžete odstranit bolest kloubů, a to zcela bez léků a za docela krátký čas.

Postup

Odstřihněte potřebný kus alobalu a lesklou stranou ho přiložte na bolavé místo. Celé bolavé místo zafixujte obvazem. Do několika minut by měla být bolest pryč a vy můžete alobal odstranit. Mnozí lidé, kteří trpěli bolestí kloubů vlivům počasí, si neumí tuto metodu vynachválit.

Jak jsme už zmiňovali, alobal vám může pomoci i při angíně nebo jiným bolestem krku. Stačí, když si obalíte chodidla v alobalu a necháte je zabalené alespoň hodinu, přičemž se nedoporučuje nechávat ho déle. Nohy pak potřebují dýchat.

 

 
Pokud se chcete zbavit únavy nebo chřipky, vytvořte si z alobalu proužky, které nejprve umístíte na pár hodin do mrazáku. Pak si proužky přiložte na obličej, na oblast líc a očních víček. Únava bude za pár minut pryč.

Velmi užitečné triky, nemyslíte? Léčení pomocí hliníkové fólie má dlouhou historii a jedná se o vcelku populární metodu, jak se zbavit různých zdravotních problémů. Pokud si však myslíte, že to na vás fungovat nebude, stále můžete alobal využívat mimo kuchyně. Dají se pomocí něj vytvářet například nádherné kadeře či vlnky na vlasech, případně pomocí alobalu a vatových tamponů namočených v odlakovači odlákat gelové laky na nehty.