Workshop na výrobu krásné vesty pod kolena: Když jsem se odvážila a dala si ji na sebe, záviděli mi ji všechny mé přítelky


Krásná teploučká vesta pod kolena by se mohla stát vaším favoritem na podzim, zimu a jaro. Pochodujte s dobou. Je praktická a má jednoduchý střih a co je asi nejlepší, zvládnete si ji ušít doma i vy. Hodí se dámám v každém věku a barevné provedení je jen a jen na vás. Podívejme se, jak si ji vyrobit.

vesta1
Šití sice může být zdlouhavé a může trvat dokonce i tři hodiny. Pokud jste však již někdy drželi v ruce jehlu a nit, půjde vám to určitě od ruky.

Jaký materiál si zvolit?

vesta2

 

 
Zvolte materiál podle ročního období. Pokud je zima, vyberte si hrubší tkaninu, střední hustotu tkaniny, která obsahuje 50% bavlny a 50% polyesteru, to bude určitě ta lepší volba. Pokud chcete takovou vestičku využít na jaře, či podzim, zvolte tenčí materiál, něco podobného jako plastovımi. Pro velikost 42 a tedy XL budete potřebovat látku, která bude mít průměr cca 140 cm. Chcete-li, aby byla vesta delší, zvolte průměr například 170, více už ale ne.

Takto by měl vypadat váš vzor, ​​podle kterého se budete řídit. Nezapomeňte na otvor na ruce.

vesta3

 

 
Látku vystřihněte, nejlépe tak, že ji složíte jen na polovinu a vystřihnete podle makety, která bude také složena na polovinu a dobře přežehlete.

vesta4

To je ve skutečnosti celá práce. Pokud je látka z materiálu, který není třeba prošívat, máte hotovo! Pokud však máte šicí stroj, případně vám to s jehlou a nití jde od ruky, můžete okraje a otevřít na ruce prošít. Stačí ohnout, převrátit a sešít.

vesta5

 

 
Chcete-li vestu stáhnout v pase, ušijte si pásek z téže látky. Stačí když si vystrihete hrubší pás, který přehněte na polovinu a prošijete. Skvěle bude fungovat i širší kožený pásek v kontrastní barvě.

vesta6
Jak se taková vesta nosí? Možností je mnoho, jen se podívejte!

vesta8

 

 
Toto je skvělý a praktický návod, který se vám věřím bude líbit. Dokonce vypadá skvěle na jakékoliv postavě. Chcete-li zmenšit nebo zvětšit velikost makety, stačí, když zvětšíte nebo zmenšíte průměr přímky kruhu.

vesta9
Sdílejte tento článek, protože jistě znáte ženy, které se do tohoto návodu naprosto zblázní, stejně jako my.