Wi-Fi: Tichý zabiják, který pomalu zabíjí! Neignorujte to


Moderní společnost a obrovský krok vpřed technologiím. Neuvědomujeme si vedlejší účinky našeho používání moderních přístrojů. Konkrétně, síť Wi_Fi je všude kolem nás. nepochybně, je to opravdu revoluční způsob připojení bez použití jakýchkoliv kabelů.

Nicméně, mobilní telefony mají největší prospěch z těchto připojení, ve společnosti jsou však určitě pokyny pro služby o tom, aby nám neškodily. Bezdrátová zařízení a tablety, notebooky a telefony potřebujeme abychom se připojili online. Tyto směrovače vysílají elektromagnetické vlny, nebo WLAN signály, které mohou být pro naše zdraví velmi škodlivé. Pokud je to fakt – tyto signály mohou poškodit tělo.

 

 
Studie provedená britské agentury pro zdraví sešli, že routery mají nepříznivý dopad na růst rostlin a lidí. Expozice na připojení Wi-Fi signálu mě několik škodlivých následků.

Nedostatek koncentrace a problémy se spánkem.

Chronická únava
Bolest v uších
Často silné bolesti hlavy

wifilogo

 

 
Pravdou je, že nemůžeme žít bez technologií našeho života. Nicméně, musíme se chránit před jeho škodlivými účinky, a to zejména naším dětem. Existují bezpečné způsoby použití routeru nebo alespoň snížení potenciální škody.

Vyměňte své bezdrátové telefony s kabelovými. Kromě toho Neukládejte router ve vaší ložnici nebo v kuchyni. Dávejte pozor, aby všechna zařízení nebo programy, které používá Wi_Fi síť vypnete před spaním. Dělejte to stále pokud ji nepoužíváte.