Vztah s Pannou je pouze pro ty vyvolené. Toto je důvod, proč patří mezi nejlepší znamení zvěrokruhu.


Konec léta patří lidem narozeným ve znamení Panny. Toto znamení vládne všem znamením zvěrokruhu od 24.8. – 23.9. . Vládne mu planeta Merkur, která zastává myšlení, smysl pro ten nejmenší detail a za každých okolností stojí pevně nohama na zemi!

Právě Panna patří mezi nejlepších organizátory ze všech ostatních znamení zvěrokruhu a vděčí tomu právě svému rozumu, smyslem pro pořádek a dokonalostí.

Její velkou předností je zvládání vyřešit i velmi složité problémy a z tohoto důvodu to lidé v tomto znamení v životě dotáhnou hodně daleko.

Jde o praktické a racionální lidi, kteří mají sklon k sebeobětavosti, protože své vlastní zájmy kladou pod jiné, důležitější. Kromě toho jsou bystří, skromní, čistotní, precizní, pracovití, skeptičtí s přísně racionálním chováním.

Na druhé straně však mohou být vypočítaví, malicherní, dokonce i citově hodně chladní.

Lidé narození ve znamení Panny mohou být díky svým vlastnostem dobrými vědátory, spisovateli, mechaniky, techniky či dobře pracovat s ekonomikou. Díky své lásce k práci a povinnostem, jsou vhodnými kandidáty na obsazení pozice ve zdravotnictví, školství, humanitární či právní oblasti.

 

Další vlastnosti tohoto znamení najdete na další straně