Vzpomínáte na zábavnou TV reality show Vyvolení? Jeden z jejich hlavních představitelů bohužel zemřel!


Vzpomínáte si na relity show se jménem na Vyvolení? Jeden z jejich vítězů znenadání zemřel za tragických okolností!

VyVolení by televizní reality show televize Prima. Soutěž patřící pod maďarskou společnost IKO byla poprvé uvedena do televize v Maďarsku pod názvem Valo Világi (Skutečný svět).

 

Principem celého pořadu je pobyt skupiny lidí v uzavřené vile, v níž je rozmístěno několik televizních kamer a mikrofonů. Některé kamery se nachází za poloprůhlednými zrcadly. Účastníci jsou nepřetržitě sledování a nahrávání. Plní různé úkoly a televize z jejich pobytu vytváří sestřihy, které potom vysílá.

V noční době také vysílají i choulostivější scény (Noční show).

VyVolení znamenaly pro TV Prima zcela bezkonkurenční divácký úspěch. Jedná se o nejsledovanější pořad v historii Primy, první řada přilákala každý večer k televizním obrazovkám průměrně 1,5 milionu diváků. Také byla úspěšnější než konkurenční show televize Nova, Big Brother. Finále sledovalo 2 207 000 diváků. Prima však nedokázala navázat na úspěch dalšími řadami, jejichž sledovanost byla podstatně nižší.

A co se tedy vlastně stalo? Spáleniny třetího stupně na 80% těla, popálené dýchací cesty, jen malé šance na přežití. Taková byla životní realita bývalého soutěžícího z Vyvolených, který soutěžil v této reality show.

V neděli svým zraněním bohužel podlehl.

 

Video najdete na další straně