Úvod ZDRAVÍ Rady Vždycky když jsem chtěla posílit svou imunitu, sáhla jsem po tomto zázračném...

Vždycky když jsem chtěla posílit svou imunitu, sáhla jsem po tomto zázračném nápoji. Vše, co budete potřebovat jsou 3 suroviny


Chcete-li svému tělu pomoci a dopřát si pevné zdraví, tento recept je pro Vás jako stvořený. Tento jednoduchý koktejl podpoří váš imunitní systém a skvěle vás nakopne do náročného dne.

imunita napoj1

Potraviny potřebné k výrobě tohoto skvělého nápoje máte většinou vždy doma, tak vzhůru do příprav.

 

Na smoothie budete potřebovat:

1 zralé kiwi

200 ml jogurtu

špetku mleté ​​skořice

Při výběru jogurtu je to jen na vás. Můžete si vybrat s vyšším nebo nižším obsahem tuku, také si můžete zvolit příchuť.

imunita napoj2

 

 
postup:

Kiwi si očistíme, omyjeme a nakrájíme na menší kusy, které vložíme do mixéru. Následně přidáme jogurt a skořici. Necháme chvíli rozmixovat! Perfektní smoothie máme na světě.

Každá surovina, která je uvedena v receptu má vlastnosti, které jsou užitečné nejen pro naši imunitu ale i pro celý organismus.

léčivé vlastnosti

kiwi

imunita napoj3

 

 
Ovoce kiwi v průměru obsahuje až 75 mg vitaminu C a 2,5 mg vlákniny. Napomáhá čistit cévy a zároveň zabraňuje tvorbě krevních sraženin. Pravidelná konzumace kiwi snižuje riziko vzniku aterosklerózy, Parkinsonovy choroby, srdečního selhání a dokonce i rakovinových onemocnění.

kefír/jogurt

imunita napoj4

Kefír mě pozitivní vliv na střevní mikroflóru. Obsahuje vápník, bílkoviny a cenné vitamíny. Má také imunostimulační účinek a zároveň odstraňuje únavu. Nezapomínejte na to, že je nejlepší konzumovat kefír když má pokojovou teplotu.

skořice

imunita napoj5

 

 
Skořice obsahuje mnoho minerálních látek mezi, které patří: vápník, draslík, železo, hořčík, zinek a fosfor. V skořici také najdeme i prospěšné vitamíny C, A a D. Toto chutné koření má antiseptický účinek, stimuluje produkci inzulínu a snižuje hladinu cukru v krvi. V neposlední řadě má pozitivní vliv i na funkci mozku a očí.

Jíst či pít kiwi byste měli hlavně v tomto chladném období nejlépe před spánkem. Téměř okamžitě budete cítit nárůst síly a skvěle tak předejdete prochladnutí.

imunita napoj6
S tímto nápojem se vyhnete chřipce, nachlazení ale i bolesti v krku. Určitě ho vyzkoušejte a sami uvidíte jaké účinky má.

 
loading...

Kam dál?