Vždy jsem měla problém s vypadáváním vlasů. Díky tomuto receptu mi začali opět růst a mohu je doslova rozdávat


Nadměrnému vypadávání vlasů může čelit kdokoli bez ohledu na pohlaví a věk. Příčina může být různá, od stresu v práci až po hormonální nerovnováhu.

Vlasy vám mohou vypadávat mezi ročními obdobími, kdy se tělo stává citlivé na změny teplot a nedostatku vitamínů.

vlasy vypadavani1

 

 
Hned, jak si všimnete, že vaše koruna krásy řídne, obraťte se na ovoce, zeleninu a kapsle s rybím olejem. 2x týdně si připravte tuto masku na vlasy a výsledek bude brzy zřejmý.

Domácí maska ​​proti vypadávání vlasů

potřebujete:

1 vejce
1 zralý banán
1 lžíce medu
125ml piva
1-2 kapky esenciálního oleje s vůní rozmarýnu nebo levandule

Příprava a aplikace:

vlasy vypadavani2

 

 
V misce si rozmačkejte banán, přidejte med a promíchejte. Následně do směsi dodejte vajíčko, přilijte pivo a opět vše dobře promíchejte.
Výslednou kašičku prostřednictvím jemné masáže aplikujte na mokré vlasy a pokožku hlavy. Masírujte si hlavu přibližně 5 minut, dejte si na ni čepici na koupání, zabalte do ručníku a nechte působit 40-60 minut.
Nakonec si umyjte vlasy jako obvykle.

vlasy vypadavani3

Banány jsou bohatým zdrojem draslíku, vitamínů A, C a E, které vaše oslabené vlasové folikuly potřebují. Vajíčka s vitamíny A, D, E, B skupiny podporují růst vlasů, sílu a lesk.

vlasy vypadavani4

 

 
Pivo v sobě má vitamin B, který zpevňuje vlasové cibulky. Samotný nápoj revitalizuje pokožku hlavy, zmírní svědění, podráždění, odstraňuje lupy a normalizuje tvorbu mazu.

vlasy vypadavani5

Med je součástí téměř každé regenerační masky na vlasy, protože je těžké najít jiný produkt, který je takto výživný. Posiluje, zjemňuje, vyživuje, hydratuje a urychluje růst. Esenciální oleje pomohou dodat vlasům příjemnou vůni a zastaví vypadávání.

Už po jednom měsíci používání si všimnete první výsledky a než se nadějete, problém vypadávání vlasů bude zažehnán.