Úvod RECEPTY Fitness Vyzkoušejte tento nápoj nejméně na 7 dní a můžete zapomenout na...

Vyzkoušejte tento nápoj nejméně na 7 dní a můžete zapomenout na břišní tuk!


Buďme k sobě upřímní… Většina z nás si dobře uvědomuje, že nadváha má za následek nejen estetický problém, ale s sebou přináší i spousty různých zdravotních potíží. Podle posledních statistik, které učinila Světová zdravotnická organizace WHO (World Health Organization) bylo poukázáno na to, že nadváha zvyšuje riziko chronických onemocnění jako například diabetu a hypertenze. A naneštěstí stále více lidí na světě bojuje s nadváhou. Podle nejnovějších statistik více než 2 miliardy lidí trpí na svět obezitou, což je přibližně 30% světové populace. Tento problém má za následek nejméně 5% úmrtí ročně na naší planetě.

Všichni víme, že nadváha je velký problém, se kterým bychom měli něco udělat. Souhlasíte s námi? Většina lidí začne zkoušet přísné diety, nebo se obrátí na liposukci, protože si myslí, že jinou možnost nemají. Ale my si myslíme, že to není nejlepší řešení. Redukční diety mají jojo efekt, a ani liposukce není trvalé řešení.

Nemusíte se ničeho bát, protože existuje množství přírodních nápojů a receptů, které vám mohou pomoci vyřešit Váš velký problém. Dnes je Váš šťastný den, protože v tomto článku vám ukážeme recept na nejlepší domácí nápoj, který vám pomůže urychlit hubnoucí procesy v těle, a tak i rychleji spalovat tuk.

Nejlepší domácí recept na spalování tuků

Recept:

Nejprve musíme myslet na to, co nám chutná a co sníme. Měli byste si dát pozor na to, abyste měli více ovoce a zeleniny a eliminovaly příjem cukrů a sladkostí. A pamatujte, pokud chcete dosáhnout co nejlepších výsledků, nezapomínejte na svůj cíl. Musíte se pro něj pevně rozhodnout.

 

 
A jak jsme již zmínili výše, určitě byste měli zkusit náš recept na tento fantastický nápoj, který vám pomůže spalovat tuky. Na jeho přípravu budete potřebovat následující ingredience:

okurky
3 kousky ananasu
celer
šálek petržele
Ovoce a zeleninu řádné omyjte, přidejte je do mixéru a pořádně rozmixujte, dokud se tyto suroviny nepropojí. Tento nápoj pijte každé ráno na lačný žaludek. Nepřidávejte žádný cukr nebo umělá sladidla a vypijte jej do 15 minut od času přípravy, aby se neztratily výživné hodnoty.

Důležité upozornění:

Určitě nepřidávejte cukr ani žádné umělé sladidlo. Po rozmixování nenechte nápoj stát déle, než 15 minut. Je důležité nápoj vypít velmi brzo po přípravě, abyste neztratili důležité živiny. A důvěřujte nám. Budete překvapeni výsledkem.
loading...

Kam dál?