Vypijte jednu sklenku červeného vína před spaním a uvidíte co se stane s vaším obvodem pasu! Nejlepší způsob jak se zbavit bříška


Výzkum na Harvardské univerzitě studoval 20,000 žen za posledních 13 let.

Úkolem bylo zjistit účinky červeného vína na jejich hmotnost. Výsledky jsou velmi zajímavé! Vyplývá to z toho, že ty ženy co vypily 2 sklenice červeného vína denně neměli žádné problémy s obezitou, červené víno zvyšuje spalování tuků.

V žurnálu nutriční biochemie se zjistilo, co dokáží hrozny v našem těle. Tedy červené víno simuluje hubnutí. Studie ukázala, že ženy měli menší pravděpodobnost k ukládání tuků do jater, měli nižší hladinu cukru v krvi. Kyseliny v hroznech mohou zpomalit růst tukových buněk.

Červené víno jako večerní občerstvení!

Zkuste ho vyměnit za večerní občerstvení.
Je známo, tím že sklenice červeného vína má méně kalorií než zmrzlina, kus koláče. Obsahuje nulové množství tuků. Linda Monk pila červené víno a za 3 týdny zhubla 3 kilogramy. Pomohlo jí to snížit chuť na sladké, protože se před spaním obvykle nacpala nezdravým jídlem.

 

 
Prospěšné účinky červeného vína

Vzhledem k vysokému obsahu resveratrolu, červené víno má mnoho zdravotních výhod.

Je to silný antioxidant a umí zabránit vzniku nádorů.
Vzhledem ke své schopnosti brání poškození buněk, ale může sloužit také jako prevence Alzheimerovy choroby a chrání naše srdce.

Tento antioxidant je také spojen s delší životností a lepším sportovním výkonem.

I když se dočtete o pozitivních účincích hubnutí, snažte se nevypít celou láhev najednou! Klíčem k úspěchu je se usměrnit. Nezkoušejte si přidávat k červenému vínu další pochutiny.
Neměli byste pít červené víno pozdě v noci.
Bude to mít vliv na váš spánek. Nemusí se to vztahovat na vás, ale vy sami víte co je pro vaše tělo nejlepší, takže se můžete rozhodnout.