Vypadám o 10 let mladší a to díky blahodárným účinkům kokosového oleje


V současné době se z kokosového oleje stal ten nejoblíbenější kosmetický přípravek. Používá se jako vyživující krém, odstraňuje make-up nebo hydratuje celé tělo v podobě tělového mléka.

Chceme se s vámi podělit o tajemství, jak využít tento blahodárný přípravek. Zde je několik tipů!

Péče o nehty
Třením kůže v okolí nehtů se zbavíte suché a odlupující pokožky.

křečové žíly

Kokosový olej pomáhá v raných fázích tohoto onemocnění. Potřete si jím každý den problémové oblasti a brzy uvidíte zlepšení.

Celulitida

Smíchejte si umletou kávu s kokosovým olejem. Během sprchování si udělejte s touto směsí masáž problémových partií po dobu asi 10 minut. Kokosový olej účinně vyhlazuje drobné hrbolky na kůži.

 

strie
Nejúčinnější a bezpečný způsob pro prevenci před striemi během těhotenství. Nanášejte si ho pravidelně po osprchování na břicho a boky

kosove mleko1

 

 
Otok kolem očí
Každý večer si naneste na okolí očí malé množství oleje a ráno budete mile překvapeni!

 

Bělení pigmentových skvrn
Kokosový olej účinně odstraňuje drobná poškození kůže. Namažte si ho na skvrny nebo jizvy, které se chcete zbavit.

 

Na rovnání vlasů
Mnoho žen každé ráno potýká s nepoddajným vlasy. Chcete-li, aby byly rovné, rozetřete si v rukou malé množství oleje a lehce jej vetřete do vlasů.

 

hojení ran
Nezkoušejte si ho aplikovat na otevřené rány! Počkejte, dokud se vám na místě vytvoří stroupek, a každý den si ji potírejte. Tím si urychlíte dobu hojení.

 

střevní parazity
Není žádným tajemstvím, že kokosový olej je skvělý na zlepšení trávení. Pravidelnou konzumací se tak přirozeně zbavujete červů.

kosove mleko2