Výkonný spalovač tuků: Říkají tomu štíhlá bomba, protože spaluje tuk z pásu Extrémně rychle!


Fantastický recept na hubnutí je velmi oblíbený i mezi celebritami. Pomáhá při rychlejším rozkládání tukových buněk, urychluje metabolismus, podporuje detoxikaci a dodává energii.

Pohár svěžího nápoje je vhodné vypít před každým hlavním jídlem. Abyste pocítili pozitivní účinky, vydržte alespoň 1 týden.

Svěží zeštíhlující nápoj

Ingredience:

1 šálek čerstvě odstavených grapefruitové šťávy
2 čajové lžičky jablečného octa
1 čajová lžička medu

Postup:

Ingredience dobře promíchejte a vypijte přibližně 20 minut před každým jídlem.


Grapefruit a hubnutí

Grep obsahuje velké množství vitaminu C, dále vitaminy skupiny A, B1, B2, B6, minerální látky mangan, zinek, železo, vápník a další. Konzumace tohoto plodu zvyšuje správné fungování metabolismu, tedy pomáhá tedy i při hubnutí. Grep navíc obsahuje látku Naringin, která pozitivně ovlivňuje trávení, činnost střev a celkově pročišťuje organismus. Pokud vám vadí hořkost grapefruitu, vybírejte si růžové druhy, které mají jemnější chuť.

Jablečný ocet

Dokáže spalovat tuky a je velmi účinný při různých dietách, protože snižuje chuť na jídlo. Jablečný ocet podporuje látkovou výměnu, pomáhá při problémech s trávením, odkyseluje organismus a dodává tělu novou energii.

Med

Je přírodním sladidlem, které kromě sacharidů obsahuje i množství vitamínů, živin a minerálních látek, které jsou důležité pro organismus. Med navíc podporuje a urychluje metabolismus, který pomáhá tělu spalovat tuky. Má zdravější glykemický index než cukr, proto nezpůsobuje rychlé zvýšení hladiny krevního cukru, ale postupně se vstřebává do těla.