Vtip dne: Proč mají muži rádi čtyřicátnice


40-letá žena vás nikdy nevzbudí uprostřed noci, aby se vás zeptala: „Na co myslíš?“
Když se 40-leté ženě nechce..

40-letá žena vás nikdy nevzbudí uprostřed noci, aby se vás zeptala: „Na co myslíš?“
Když se 40-leté ženě nechce dívat s vámi na sportovní přenos, nebude jen tak sedět a fňukat. Bude si dělat, co sama chce – obvykle něco mnohem zajímavějšího než fotbal.

Žena po 40-tce zná samu sebe dost dobře na to, aby si byla jistá tím, kdo je, co chce a od koho to chce. Pouze velmi málo žen v tomto věku zajímá váš názor na ni nebo na to, co dělá. 40-leté ženy mají svou důstojnost.

Žena v tomto věku vám neudělá hysterickou scénu v opeře nebo drahé restauraci – jedině, že byste si to opravdu zasloužili.
Dospělé ženy jsou štědré na pochvaly, byť nezasloužené. Vědí totiž, jak chutná nevděk.

40-tničky mají dost vysoké sebevědomí na to, aby vás seznámili se svými kamarádkami. Mladší ženy jsou schopné vyhýbat se i nejlepší kamarádce, protože nedůvěřují partnerovi. Starší ženě nezáleží na tom, jestli se vám její kamarádky zdají přitažlivé. Ví, že by ji nikdy podrazili.

40-tničky mají intuici věštkyně. Nemusíte se k ničemu přiznávat, i tak už o tom vědí.
Zářivě červená rtěnka vypadá na 40-tničkách prostě krásně, co se o mladších ženách nedá říct. Pokud se naučíte ignorovat pár vrásek, zjistíte, že ženy po 40-tce jsou mnohem hezčí než ty mladší.

Žena 40+ je přímá a čestná. Řekne vám rovnou do tváře, že jste idiot, pokud idiot jste nebo se tak chováte. Nikdy nemusíte hádat, jaký k vám má vlastně vztah.