Úvod ZE ŽIVOTA Vtipy Vtip dne: Muž jí nachytal s milencem

Vtip dne: Muž jí nachytal s milencem


Ach, můj bože, dělej si se mnou co chceš,,Marie si to užívá s milencem, když zacinkají klídě a Fero se vrátí domů. Skryje milenku do skříně, položí ruce k modlení a prosí: „Bože, dělej, co chceš se mnou, jen ať manžel neobjeví milene.

On je strašně žárlivý a zabil by i mě i jeho. „“ Dobře !! „- ozve se z nebes lidským hlasem -“ Ale za tři roky tě povolám k sobě. Utopíš se! „“ Dobře, dobrý Pane! Jen ať ho nnenajde … „Všechno šlo hladce.

Marie se už tři roky nekoupe, jen se sprchuje. Nechodí do plaveckého bazénu celou tu dobu a vodě se obloukem vyhýbá. Pět let uplyne a ona, protože se jí nic nestalo, zapomene na její Boží souhlas s Pánem. Koupí si plavbu lodí. Na lodi je spousta legrace a jsou na ní jenom samé ženy.

Náhle se loď začne potápět. Marie si vzpomene na svou dohodu, otočí ruce k nebesům a volá: „Ach, můj Bože, ty mě chceš teď povolat? Viz kolik nevinných žen zemře spolu se mnou … „“ Dva roky, „- ozve se na to hromový hlas z nebes -“ dva roky mi trvalo, než jsem vás všechny kurvy shromáždil na jednu loď !!! “

Sdílej tento vtip s přáteli
Klikni ,,To se mi líbí,,
loading...

Kam dál?