Vtip dne: Manželé jdou na maškarní ples!


Žena s mužem jdou na maškarní ples. Žena říká muži: „Drahý, jaksi mě rozbolela hlava…

Žena s mužem jdou na maškarní ples. Žena říká muži:  „Drahý, jaksi mě rozbolela hlava, jdi raději sám, já si jdu lehnout.“ Ale muž se ošíval a jako dobrý manžel chtěl také zůstat doma u manželky. Ale ta ho přemlouvala, že i tak to nemá význam, že mu nechce kazit hezký večer, ať jde určitě sám. Muž se tedy oblékl do masky a odešel.

Žena si dala tabletku a usnula. Ale po hodině se probudila a bolesti byly fuč. Řekla si, že teď je ta správná příležitost zkontrolovat manžela, jak se bez ní baví, protože on nevěděl, jakou masku si ona nachystala. Oblékla se a odešla.
Když přišla, zábava byla v plném proudu. Samozřejmě, její muž tančil uprostřed sálu a jednou vykrucoval jednu ženu a pak druhou, jednou jedné šeptal něco do ouška, jednou druhou líbal. Žena měla sexy kostým, a proto nebyl problém zaujmout mužovu pozornost. Dovolila mu všechno … a nakonec skončili v autě, kde se pomilovali.

Po půlnoci, když měli všichni svlékat masky a odhalovat své identity, žena nepozorovaně zmizela domů, rychle sundala masku a lehla si do postele s knížkou.
Když muž přišel domů, zeptala se ho, jak se měl.

Muž jí odpověděl: „Bylo to o ničem, strašně jsem se bez tebe nudil, tak jsem celý večer strávil i s kamarády v baru a hráli jsme karty … kostým jsem půjčil kamarádovi a když mi ho vracel, strašně mi děkoval, že na takový nádherný večer nikdy nezapomene ! „