Úvod ZE ŽIVOTA Novinky Všimli jste si na Facebooku nového reakčního tlačítka v podobě fialového květu?...

Všimli jste si na Facebooku nového reakčního tlačítka v podobě fialového květu? Takový je jeho význam!


Na Facebooku se v posledních dnech objevilo nové reakční tlačítko. Co vlastně znamená fialový květ?

Není to tak dávno, co se Facebook rozšířil do zcela nových dimenzí. Namísto like-u můžeme již několik měsíců na příspěvky na svých nástěnkách reagovat i naštvaným, užaslým či lítostivými smajlíky. Před několika dny se na sociální síti mnoha uživatelům objevilo i zcela nové tlačítko – fialový květ. Co vlastně symbolizuje?

Fialový kvítek, který se na Facebooku před několika dny objevil jako nová reakce na příspěvky sociální síti, je tematickým nápadem ke Dni matek, který si 14. května, připomenou lidé z 80 zemí světa. Facebook si tedy pro své uživatele připravil zcela nové reakční tlačítko, které má sloužit právě tomuto dni. Všechny matky po celém světě takto budou moci od svých ratolestí obdržet virtuální reakci v podobě fialové kytičky.

 

 

fialovy-kvet
Fialová květina není k dispozici všem uživatelům sociální sítě. Facebook nový nástroj testuje pouze na některých účtech a v budoucnu by chtěl škálu reakčních možností dále rozšiřovat. Pokud patříte k „vyvoleným“ můžete své mámě poslat virtuální kvítek, který jí ukáže, jak na ni myslíte. Nebo jí můžete raději darovat živý, co říkáte? Fialový kvítek po Dni matek z Facebooku zmizí. Pokud se však během zítřejšího dne uchytí, bude Facebook připravovat podobné změny pravděpodobně častěji.
loading...

Kam dál?