Všichni, to máme doma! Jen lžička denně spálí 12 kilogramů tuku!


Hlavní způsob, jak rychle zhubnout, je zvýšit váš metabolismus. To lze snadno dosáhnout přidáním určité přísady do svého jídelníčku.

Co je úžasné o této složce je, že nezabrání v jídle vašeho oblíbeného jídla, stačí přidat toto koření a budou výsledky!

Když jste se rozhodli zhubnout, věděli jste, že půst může udělat více škody na vás, než užitku. Význam, zastavení jídla zcela je jedním z nejhorších způsobů. S touto metodou můžete kombinovat své potraviny s těmi správnými kořením a to nejen zvýší svůj metabolismus, ale proměnit své tělo do stroje na spalování tuků.

Kmín

Nedávná studie provedená na University of Medical Sciences v Íránu ukázaly, že kmín je nejužitečnější koření pro zdravé hubnutí. Do studie bylo zapojeno 44 žen s nadváhou, rozdělených do dvou skupin. A obě skupiny dostaly rady týkající se zdravé a vyvážené stravy po dobu tří měsíců. Jejich každodenní stravě bylo zahrnuto 500 kalorií.

Toto koření zaručuje, že ztratíte 12 kg za 3 měsíce.

Další experiment, kde ženy pijí 140 ml jogurtu každé ráno, polovina měla lžičku kmínu prášku ve svém pití, zatímco zbytek ne. O tři měsíce později, výsledky ukázaly, že první skupina 22 žen, které měly ve svém kmín ztratil o 14 kg více než zbytek se účastnících se v druhé skupině. A to není všechno – první skupina ztratila 14,64 procenta svého tělesného tuku a druhá bez kmínu v jogurtu pouze 4,91%.

Neuvěřitelné spalování pochází z rostlinných sterolů, jedná se o sloučeniny, které zabraňují akumulaci cholesterolu v těle, stejně jako termogenní účinek koření, který urychluje látkovou výměnu přirozeně.

Proto, pokud chcete urychlit hubnutí během svého jídelníčku, stačí přidat kmín di vašich oblíbených jídel.