Úvod ZE ŽIVOTA Příběhy Vrchol nelidské krutosti. Tohoto pejska někdo svázal páskou!

Vrchol nelidské krutosti. Tohoto pejska někdo svázal páskou!


I tento příběh, který Vám dnes přineseme, nasvědčuje tomu, že člověk je to nejkrutější stvoření na světě.

Žádné jiné zvíře na světě, i kdyby mělo takovou možnost by takto hnusně k jinému živočichovi nechovalo. Ale pojďme popořadě.

Měla to být obyčejná cesta instalatéra Carlose Carilla do práce. V tom si však jeho kolega všiml v příkopu něčeho divného. Spatřil jakési divné zvíře, které se trochu podobalo psovi, ale z dálky to nedokázali správně identifikovat. Zastavili auto a šli se podívat z blízka. To, co spatřili je doslova šokovalo.

„Nejprve jsme nevěděli, že to byl pes.“ řekl Carillo pocházející z amerického státu Texas. „Když jsme k němu přišli, obrátili jsme ho a uviděli jsme tu hrůzu.“

Pejsek měl krutě přelepeny ústa lepicí páskou a tlapky svázané hadičkou. Bylo zjevné, že ten, co mu to udělal chtěl, aby pejsek umřel. Carillo a jeho kolega okamžitě pejskovi odstranili jeho pouta. „Vypadal být v pořádku. Byl velmi přátelský a těšil se, že jsme mu pomohli.“

Carlos a kolega okamžitě vzali pejska k veterináři, kde se ukázalo, že je v dobrém zdravotním stavu, i když ho bylo třeba odčervit. „Měl velmi šťastnou tvář. Věděl, že je zachráněn. Je to takové zlatíčko.“

Instalatér Carlos byl spolu s kolegou na cestě do práce, když viděli něco neobvyklého.

ditched-dog-taped-mouth-plumbers-rescue-1

 

 
Nevěděli jsme, co to je. Když jsme přišli k němu a obrátili ho, zjistili jsme, že je to pejsek.

ditched-dog-taped-mouth-plumbers-rescue-2

 

 
Zvíře mělo přelepená ústa lepicí páskou a tlapky svázané hadicí. Bylo jasné, že ten, kdo to udělal, chtěl, aby pes umřel.

ditched-dog-taped-mouth-plumbers-rescue-3

Okamžitě byl převezen k veterináři, kde se o něj náležitě postarali. Na pejskovi je hned vidět jaký je šťastný. „Je to takové zlatíčko.“, řekl Carlos.

Pachatele, který takový bezcitný čin provedl, policie zatím nenašla. Jediné, co teď pejsek potřebuje, je najít nový domov, ve kterém mu budou noví majitelé dávat lásku. Pejsek rychle zapomněl na trauma, které mu předchozí sadistický majitel způsobil.
loading...

Kam dál?