Vrátila se ke svému bývalému manželovi, aby mělo jejich dítě otce. Když ji svléknul a hodil na zem, věděla, že se začne peklo


Žena, kterou nikdy asi nepochopíme se jmenuje Paola Mascambruniová. matka pro dítě udělá mnohé, ale todle si nezasloužila ani ona ani její syn. Co ji vedlo udělat todle?

38-letá žena z Argentiny se setkala s Rodriga Edduarda Picoliniho pří své práci. Hodně rychle se do sebe zamilovali a Paola krátce na to otěhotněla.

Žena byla v 2. měsíci těhotenství, když ji Rodrigo uhodil poprvé. Muž plakal a přísahal, že už to nikdy neudělá.

Brzy ale bylo zcela zřejmé, že šlo jen o prázdné sliby.

O několik dnů později ji udeřil do břicha lahví od piva. Vyděšená Paola s mužem přerušila veškerý kontakt a o 7 měsíců později porodila jejich malého Valentina.

To se Rodrigo nečekaně objevil v nemocnici a chtěl si s ženou promluvit. Velmi se rozčílil, když mu to nedovolili, začal házet nábytkem kolem sebe a nakonec ho museli vyvést ven z nemocnice.

Paola potkala jiného muže, který byl pro její syna mnohem lepším otcem. Vztah však nevydržel a po 2 letech udělala Paola něco neuvěřitelné!

Velmi si přála, aby měl malý Valentino otce, a tak … zavolala Rodriga.

Na začátku bylo všechno v pořádku – Rodrigo byl naprosto vzorný otec … Po necelém týdnu se ale Valentino vrátil domů s velkým pláčem.

Řekl, že ho otec pěstí udeřil do břicha a pak ho mlátil přímo do obličeje. Když Paola muže zavolala a žádala vysvětlení, začal ničit vše, co jen viděl a Paole hrozil dokonce zbraní.

Co se stalo najdete na další straně